تدریس کامل مبحث ماضی بعید و ماضی استمراری (استاد واعظی)

سلامی به شیرینی عسل خدمت شما سروران گرامی ، یاران همیشگی حرف آخر امروزهم در خدمتتون هستیم با تدریس کامل مبحث ماضی بعید و ماضی استمراری همراه با استاد گرانقدر آقای واعظی با ما همراه باشید.

خوب امروز قراره با هم با تماشای این ویدئو مبحث ماضی بعید و ماضی استمراری رو با مثال های تصویری فوق العاده استاد واعظی خوب درک کنید . در این ویدیو شما ابتدا با کاربرد [کانَ] آشنا میشوید که واژه [کانَ] چه تاثیری بر روی مضارع دارد و آنرا به چه حالتی تبدیل میکند همچنین نقش [کانَ] در ترجمه جملات ماضی بعید و ماضی استمراری نیز چه نقشی دارد .

مبحث بعدی در مورد واژه [لَم و لَما] هست که باز هم با کاربرد آن آشنا میشوید که واژه [لَم و لَما] چچه تاثیری بر روی مضارع دارد و آنرا به چه حالتی تبدیل میکند همچنین نقش  [لَم و لَما] در ترجمه جملات ماضی بعید و ماضی استمراری نیز چه نقشی دارد .

توجه داشته باشید که این ویدئو فقط نمونه ای از تدریس استاد واعظی هست و شما برای دریافت کامل این ویدئو باید آن را از سایت حرف آخر خریداری نمایید.

شما میتوانید جهت مشاوره درباره این درس و دروس دیگر با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶ تماس حاصل فرموده یا از بخش تماس با ما از جزئیات و مشاوره بسته های اموزشی اطلاعات کسب نمایید.

شاد باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *