کتاب مصور دینی صد یوسفیانپور ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

همه شما عزیزان با استاد یوسفیان پور برترین استاد دین و زندگی از نگاه دانش آموزان آشنایی دارید استادی که برای اولین بار دین و زندگی رو به شکل انیمیشن درآورد، شما عزیزان برای تهیه دین و زندگی حرف آخر استاد یوسفیانپور می تونید با شماره تماس ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶ در تماس باشید.

دین و زندگی در کنکور یکی از دروس مهم و تاثیرگذار عمومی محسوب می شود که ضریب ۳ را نیز دارا می باشد. با این حساب اهمیت این درس بر کسی پوشیده نیست. با توجه به اینکه در سال های اخیر سوالات بسیار مفهومی تر شده است نمی توان صرفا با حفظ کردن متن و آیات کتاب درسی به سوالات پاسخ داد.

لذا برای کسب درصد بالا در این درس باید بتوانید چیزی حدود ۵۰۰ صفحه متن کتاب های درسی و ۳۲۴ آیه تسلط کافی داشته باشین. علاوه بر این قسمت سخت کار ایجاد ارتباط بین آیه و متن خواهد بود چراکه در سوالات کنکور تنها قسمتی از آیه داده می شود.

dini2

آموزشی که در حرف آخر توسط استاد یوسفیان پور انجام گرفته است برای اولین بار تدریس دینی به صورت، رمزگردانی، تصویرسازی و انیمیشن اتفاق افتاده است.

با این حساب دیگر نیازی به حفظ کردن آیات و متون نخواهد بود چرا که با دیدن تصویرها و انیمیشن ها و با فعالسازی نیمکره راست مغز مطالب تا مدت ها در ذهن شما باقی خواهد ماند. بسیاری از افراد به دلیل فرار بودن دینی، این درس را به روزهای پایانی موکول می کنند و البته هر سال داوطلبانی بسیاری هستند که بعد از سال ها فاصله گرفتن از کنکور قصد کنکور مجدد دارند و قطعا حوصله کافی برای حفظ کردن این حجم از آیات و متون را ندارند.

با جدیدترین تکنولوژی آموزشی به کار برده شده در حرف آخر، کل دین و زندگی را در ۱۴ الگو تدریس کرده ایم و این یعنی بجای صرف ماه ها مطالعه این درس، فقط با اختصاص دادن یک هفته پرونده دین و زندگی را برای همیشه بست و کلی زمان برای مطالعه سایر دروس تخصصی ذخیره شود.

استاد یوسفیانپور با توجه به اینکه همایش های مختلفی را در سطح استان های مختلف برگزار می کند، تدریس ایشان از محبوبیت خاصی بین تمامی دانش آموزان کشور برخوردار است. این همایش ها با هدف جمع بندی درس دین و زندگی در چهار روز برگزار می شود، که سبک آموزشی منحصر به فرد استاد این امر را کاملا میسر کرده است. در این همایش ها دفترچه ای تحت عنوان کتاب مصور دینی یا کتاب همایش دین وزندگی به دانش آموزان داده می شود که در صورت نیاز نکات و یادداشت های جانبی را به آن بتوانند اضافه کنند. لذا در صورت تکمیل این کتاب، می توان منبع خوبی برای جمع بندی درس دینی باشد.

استاد یوسفیانپور در پکیج دی وی دی خود معمولا دانش آموزان را به کتابی تحت عنوان کتاب کار دینی یا کتاب زیر ذره بین دینی یا کتاب مصور دین و زندگی رجوع می دهد، که با توجه به اینکه چاپ این کتاب فعلا مقدور نبوده است، دانش آموزانی که از پکیج ایشان استفاده می کنند به این موضوع اعتراض دارند. این کتاب می تواند سرعت مطالعه دانش آموزان را بسیار افزایش دهد، چراکه تصاویری که در دی وی دی های آموزشی حرف آخر وجود دارد یادداشت برداری از روی آن بسیار سخت و تقریبا غیرممکن خواهد بود که این کتاب در آینده ای نزدیک آماده خواهد شد. امید است که با استفاده از این جزوه در کنار پکیج دی وی دی حرف آخر، رویایِ ۱۰۰ زدن دینی در کنکور به راحتی محقق شود که جزوه حجم بالا رو میتونید پرینت بگیرید و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده نمایید

One thought on “کتاب مصور دینی صد یوسفیانپور ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

  • مهندس کریمی میگوید:

   سلام
   لطفا نام و نام خانوادگی رو بعلاوه کلمه * دینی حرف آخر* به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۲۱۷۱ ارسال کنید

  • مهندس کریمی میگوید:

   لطفا نام و نام خانوادگی رو بعلاوه کلمه * دینی حرف آخر* به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۲۱۷۱ ارسال کنید

   • ارمان میگوید:

    سلام من این کتاب رو میخوام هزینش چه قدر هست؟ و چه طوری میتونم این کتاب رو در نسخه چاپی داشته باشم؟

 1. علی پاشایی میگوید:

  سلام من پکیج کامل دی وی دی هارو خریدم ولی وقت خیلی کمی دارم از شما ملتمسانه خواهشمندم لطف کنید فایل این جزوه رو واسه ی جیمیلم بفرستید یا اگر میشه از طریقی خود کتابش رو تهیه کرد بهم بگید

 2. armin میگوید:

  سلام
  لطفا pdf باکیفیت کتاب مصور دینی رو بزارید
  و اینک تاریخ برگزاری زمان و مکان برگزاری همایش استاد یوسفیان کی هست؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *