آموزشی متفاوت از بحث مثلثات

همانطور که قول داده بودیم در این بخش نمونه تدریس استاد منتظری رو براتون آوردیم، ریاضیات از جمله دروسی است که در عین سادگی اکثر بچه های تجربی خیلی راحت نمیتونن تست هاشو حل کنند، شاید اولین دلیل این باشه که این ذهنیت به وجود میاد که ما رشته تجربی هستیم و اگه دانشگاه قبول بشیم و رشته های پزشکی و دندون و دارو قبول شیم دیگه ریاضی به دردمون نمیخوره ، پس لزومی هم نداره الان وقت زیادی برای ریاضی بزاریم بهتره که وقتشو برای درس زیست شناسی که هم احتمالش اینه درصد بالا بیاریم و هم اینکه به درد آیندمون میخوره ، اختصاص بدیم….

اگه  همچین ذهنیتی دارین باید به شما بگم که در واقع باید دور رشته پزشکی و دندون و دارو رو خط کشید ، چون نه تنها درس های عمومی و زیست وشیمی بلکه ریاضی و فیزیک هم درصد های بالایی رو میطلبه . درست میگم ؟؟ خب پس تا الان به اهمیتش پی بردیم. لازمه شروع کنی به خوندن ، اما فقط خوندن میتونه کافی باشه ؟ خیلیا میخونن دلیل نتیجه نگرفتنشون چیه ؟ چرا باز اکثر دانش آموزا نمیتونن بیشتر از ۱۵% بزنن !!!!
پس فقط خوندن ملاک موفقیت نیست، استفاده از منابع آموزشی معتبر هم یکی از مهمترین پارامتر های موفقیت است . موسسات آموزشی زیادی در سطح کشور هستن حتی چندین ساله دارن مستمر کار میکنن اما باز نتونستن دانش آموزا رو به درصدهای بالا برسونه . دلیل اصلی این میتونه باشه که این موسسات در واقع فقط همون مطالب کتاب های درسی رو در قالب دی وی دی بدون اینکه خلاقیت و نو آوری تو سبک آموزشی صورت بگیره ، ارائه میدن . درنتیجه بازم بچه ها با انبوهی از فرمول ها و روش ها و تکنیک های مختلف مواجه میشن ، که بازم همون آش و همون کاسه …….
حالا چرا موسسه حرف آخر؟؟ سوال خوبیه… .آیا شما میتونید یه زمانی به این تصور برسید که ریاضیات رو بدون فرمول حل کنید! کاری که برای اولین بار در سطح کشور توسط موسسه حرف آخر و استاد خلاق و باهوش آن ، استاد منتظری ، صورت گرفته است . استاد منتظری همه مباحث ریاضی رو به صورت کاملا انیمیشنی و تصویری کار کرده و برای هر مبحث فقط و فقط یک الگو ارائه داده است.
مثلا در مورد همین پکیج مثلثات استاد منتظری همه رابطه ها و فرمول های مثلثاتی رو در قالب یک الگو تحت عنوان دایره عقربه های n سر آموزش داده است و در ادامه تمام تست های سراسری از سال ۸۵ تا ۹۵ را با همون روش آموزشی حل کرده است که اطمینان خاطر به وجود بیاید که با این سبک از آموزش دیگر نباید نگران تست های سال ۹۶ یا ۹۷ یا … بود پس عزیزان میتوانند با خرید فیلم های آموزشی ریاضی رشته تجربی و یا خرید فیلم های آموزشی مثلثات و تصاعد به پاسخدهی مناسب تست های کنکوری برسند . نمونه تدریس های استاد منتظری یکی از تدریس های فوق العاده موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *