استاد محمودی(زبان)

استاد محمودی

چرا استاد محمودی؟

درس زبان جزو درس هایی است که در کنکورهای گذشته درصدهای دانش آموزان شامل نوسانات خیلی زیادی نسبت به دیگر دروس عمومی بوده است به طوریکه بسیاری از دانش آموزان دارای درصدی زیر ده و بسیاری دیگر دارای درصدی بالای نود هستند. و بدون شک این تفاوت درصد ناشی از نداشتن برنامه ای مناسب و استادی مناسب است. در اینجا ما به شما کمک خواهیم کرد تا با برنامه ای مناسب و از همه مهمتر استادی متفاوت تر در چارچوبی ساده و قانونمند، به سادگی قادر به کسب درصد بالایی در این درس باشید.
در اینجا چهار تکنیک ناب در پاسخگویی به سوالات متن در اختیارتان گذاشته می شود که شما را قادر می سازد در کمترین زمان مفهموم متن را در یابید و بتوانید به آن پاسخ بدهید.

استاد محمودی در این پکیج سعی کرده است که تمامی مطالبی که برای کنکور لازم است را به شکل بسیار ساده ای و کاملا حرفه ای برای شما عزیزان بیاورد و برای همین در این راستا از داستان ها و انیمیشن های بسیار جذاب استفاده کرده است.

در قسمت ردینگ چند الگو به شما آموزش داده می شود که دیگر لزومی به حفظ معانی تمام لغات ندارد، بلکه با یک مطالعه اجمالی می توانید به سوالات پاسخ دهید. و در قسمت گرامر تمام مطالب مربوط به یک مبحث را بصورت کامل تدریس کرده اند، که از سردرگمی و اتلاف وقت دانش آموزان جلوگیری می شود، به عنوان مثال افعال to be در یک داستان کوتاه ذکر شده اند که بدون شک دانش آموز با مطالعه این قسمت به تمام این افعال و قواعد استفاده از آنها مسلط خواهد شد.

تحصیلات

کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی و علوم گیاهی از دانشگاه تربیت مدرس

تالیفات

مؤلف کتاب تیک آخر و کتاب زبان جامع کنکور

افتخارات

مبتکر روشهای تصویری در آموزش زبان

مدرس تصویری فول انیمیشن ،در نشر دیجیتال حرف آخر و ابداع کننده الگوهای جدید زبان انگلیسی

 

 

منبع : موسسه حرف آخر مرجع ارائه محصولات کنکوری

One thought on “استاد محمودی(زبان)

  1. اشتراک ها: معرفی پک لغات تصویری زبان انگلیسی حرف آخر | حرف آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *