استاد واعظی(عربی)

استاد واعظی

چرا استاد واعظی؟

شاید کمتر کسی باشد تدریس یک دقیقه ای استاد واعظی را دیده باشد و شیفته عربی نشده باشد چون واقعا شور و هیجان و الگو های بی نظیری که در هنگام تدریس دارد هر کسی را در عرض یک دقیقه علاقه مند به عربی می کند شما عزیزان می توانید برای مثال نمونه تدریس های مختلف استاد واعظی را در این سایت ملاحظه کنید و به این باور برسید که عربی با استاد واعظی جزو شیرین ترین و آسانترین دروس در کنکور می باشد.

عربی را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ممکن فقط و فقط با استاد واعظی فرا بگیرید. تدریس عربی جامع کنکور در کمتر از ۲۲ ساعت و با این کیفیت که حتی یک نکته هم از قلم نیوفتاده است کاری بی نظیر و خارق العاده است که استاد واعظی در مجموعه حرف آخر این کار را عملی کرده است.

تحصیلات

کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب از دانشگاه علامه طباطبایی

تالیفات

کتاب شبیه ساز کنکور

سابقه تدریس

-مدرس عربی در دبیرستان های بهار ، فرهنگ ، علم آوران ، فرزانگان کرج و …

 

-همکاری با آموزشگاه های برتر کنکور : ماهان ، پرستو و ….

 

-پاسخگوی سوالات کنکور راه اندیشه ( عربشاهی ) و همکاری با انتشارات همگامان و موسسه ی حرف آخر

 

-استاد پروازی به شهرستان های اصفهان ، کرمانشاه ، زاهدان ، قم و …

 

-استاد عربی برنامه ی فرصت برابر و با کلاس

 

در انتها عزیزانی که واقعا قصد دارند عربی را حتما حتما بالای ۷۰ یا حتی ۱۰۰ بزنند حتما می دانید عربی جزو مهم تریت درس از دروس عمومی می باشد که دانش آموزان را به چالش می برد که ما این اطمینان را به آنها می دهیم که با آموزش های استاد واعظی مطمئن باشند که چنین رویایی دور از دسترس نیست فقط کافیه یک هفته و شایدم خیلی کمتر برای عربی وقت بگذارند و عربی را به نقطه قوت خود تبدیل کنید.

منبع : موسسه حرف آخر مرجع ارائه محصولات کنکوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *