اعلام نتایج کنکور ۹۶ و مشخص شدن رتبه برترهای موسسه حرف آخر

کانال مرکزی تلگرام حرف آخر

بالاخره زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۶ در ساعت ۱۸ روز یکشنبه  ۱۵ مرداد رسید، آستانه صبر دانش آموزان لبریز شده و روزای استرس فرا رسیده
یه عده خوشحال از رتبه یه عده ناراحت و یه عده هم مصمم برای کنکور ۹۷ ،
اما نکته ای که بسیار ارزشمند هست دانش آموزایی هستن که رتبه تک رقمی و دو رقمی میشن و شاخ کنکورو به قول معروف شکوندن …

موسسه کنکوری انتشارات دیجیتال حرف آخر بعد از سالها تلاش بالاخره زحماتش میوه داد و دانش آموزای حرف آخر یکی پس از دیگری رتبه کنکور شدند. رتبه هایی که بارها و بارها در برنامه های تلویزیونی در اردبیهشت و خرداد کارنامه های آزمون قلم چی و سنجش آنها در شبکه آموزش شبکه یک و شبکه پنج آورده شد و اساتید پیش بینی کرده بودند رتبه برتر شدنشان را. این به معنی رتبه پروری می باشد نه تبلیغاتی درکار است نه پشت پرده ای. دانش آموزایی که با پشتکار و انگیزه راسخ خود یکی از بال های پرواز خود را ساختند و مجموعه حرف آخر هم با منابع و dvd های شاهکار خود بال دیگر پرواز رو به دانش آموزان کنکوری هدیه داد.
دانش آموزانی مثله خانم ندا دبیری ، خانم میثاب و خانم سنا کریمی  که بارها کارنامه ها و صحبت های آنان در برنامه های تلویزیونی و شبکه های اجتماعی آورده شد حالا با اعلام نتایج کنکور به همه ثابت کردند که موسسه حرف آخر مجموعه ای توانا در امر آموزش نصل جدید دیجیتال می باشد، که با یک سال سرمایه گذاری در آن می شود به رشته و دانشگاه دلخواه خود رسید.
موسسه حرف آخر با انقلابی که در زمینه نسل جدید آموزش دیجیتال ایجاد کرده است آزادراهی برای دانش اموزان در مسیرشان قرار داده است که حتی درصورت کم بودن تایم مطالعاتی دانش آموز بتواند با سرعت به نتیجه دلخواه دست یابد. این اتفاق با انیمیشن سازی ها و تصویرسازی و الگوهای فوق العاده حرف آخر عملی شده است. در کنار این آموزش مشاورهای رتبه برتر مجموعه در کنار دانش آموز خواهند بود که هرچه راحت تر بتوان به نحوه صحیح استفاده از پکیج های حرف آخر دست یابند و برنامه هایی که ارائه می شود مثله برنامه دوماهه قبل از کنکور و برنامه چهارماهه در ابتدای تابستان کاملا مسیر روشنی را برای هر دانش آموز قرار خواهند داد که با کمترین دغدغه از لحاظ منابع آموزشی و مشاوره و برنامه ریزی محکم تر از پیش برای کنکور قدم بردارند.

جهت آشنایی با موسسه حرف آخر می توانید از طریق شبکه های تلگرامی به آدرس، harfe_akher@ ، مراجعه کنند.
یا با شماره تماس دفتر مرکزی ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶، تماس حاصل فرمایید.
با ارسال برنامه ریزی چهارماهه به سامانه پیامکی حرف آخر ۱۰۰۰۰۲۱۷۱، با مشاورای حرف آخر ارتباط داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *