الگوها ونقشه راههای سرنوشت ساز حرف اخر-۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

✅ الگوهای سرنوشت ساز کنکور &#۱۰۰۷۱;&#۶۵۰۳۹;

&#۱۰۰۶۰; قسمت اول
&#۱۰۰۷۱;&#۶۵۰۳۹;الگو چیه و چه مزایایی برای کنکور داره؟؟؟؟!!!
&#۱۱۰۱۳;&#۶۵۰۳۹; از قدیم رسم بر این بود،هر سال که کنکور برگزار می­شد،معلمها می­رفتن سراغ سوالات کنکور مربوط به درس خودشون و بعضی­هاشون به دنبال این بودند که برای هر سوال کنکور،یک روش مخصوص به او سوال رو ارائه بدن که فقط اون سوال کنکور رو پاسخ می­دادند،نه سوال دیگه­ای رو. سال بعد که سوال کنکور،کمی تغییر میکرد دیگه روش قبل،پاسخگوی سوال جدید نبود و این عزیزان مجبور میشدند برای سوال جدید،روش خاص دیگه­ای رو وارد بازار کنن.
یواش یواش،این نوع روشها که بعد از خلق یک سوال بوجود می­آمد،تکنیک نام گرفت.در این سیستم قدیمی،همیشه تکنیک عقبتر از سوال کنکور بود.چون اول سوال کنکور بوجود می­آمد،بعد تکنیک مربوط به او سوال.برای اینکه با تکنیک و مضراتش بهتر آشنا بشی،فرض کن جزو دانش آموزایی هستی که در مدت یک سال،در هر درس بالای ۵۰۰ تکنیک رو وارد نیمکره­ی چپ مغزت کردی.پس برای ۱۰ درس میشه ۵۰۰ تکنیک.حالا تصورکن،امروز روز کنکوره و تو با سوالات جدیدی مواجه شدی.آیا تجمع و فشردگی اینهمه تکنیک در نیم کره چپ،باعث خارج شدن اطلاعات از حافظه کوتاه مدتت نمیشه؟اصلا خیلی خودش باورانه فرض کن،همه تکنیک­های چند سال اخیر در حافظه کوتاه مدتت محفوظ موندند و اصلا خارج نشدند.آیا این تکنیک­ها میتونن جوابگوی سوالات جدید کنکور باشن؟سوالات جدیدی که هنوز تکنیک­های جدیدشون ساخته نشده و قراره بعد از کنکور ساخته بشه!!! لطفا بهش فکر کن!!!!
&#۱۲۸۱۷۵; حالا میخوام از نسل جدیدی از تکنولوژی آموزشی،یعنی الگو !! رونمایی کنم!
لازمه که بدونی مجموعه حرف آخر تنها مجموعه­ ای در ایرانه که مُبدع و مجری این سبک از آموزش کنکوره،پایه و اساس این تکنولوژی جدید،فعال سازی نیم کره­ ی راسته،نیمکره راستی که در درونش،حافظه بلند مدت،بدجور جاخوش کرده و فقط اطلاعات تصویری و شهودی رو جذب میکنه، اونهم با ماندگاری بالای ۱۵ سال!!!

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *