انگیزه داشتن مهم تر از تلاش۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

انگیزه داشتن مهم تر از تلاش
قسمت دوم

در اين مقاله مي‌خواهيم با شما عزيزان درباره شرايط مختلفي که ممکن است در اين روزها داشته باشيد و کاري که بايد براي بهتر شدن وضعيتتان تا کنکور انجام دهيد، صحبت کنيم.
&#۱۲۸۳۰۸; خدا قوت
در ميان شما داوطلبان عزيز، افراد زيادي وجود دارند که تا الان بخوبي تلاش کرده، با برنامه‌ريزي پيش رفته و مطالعه موفقي داشته‌اند. يک «خدا قوت» اساسي نثار اين عزيزان مي‌کنيم. بايد بدانيد که روزهاي باقي مانده تا زمان برگزاري کنکور، بسيار مهم است. همان گونه که احتمالاً مي‌دانيد، يک ماه پاياني تا کنکور و دوران جمع‌بندي، سومين گذرگاه طلايي کنکور ناميده مي‌شود. اين موضوع، بسيار مهم است که شما داوطلبان عزيز در اين روزهاي باقي مانده تا زمان برگزاري آزمون ساسري، چه عملکردي داشته باشيد و چگونه ادامه دهيد. از شما عزيزان مي‌خواهيم که مانند گذشته با انگيزه و با انرژي ادامه دهيد و اگر تا الان طبق برنامه پيش رفته‌ايد، اجازه ندهيد که هيچ چيز و هيچ شخصي، شما را نااميد کرده يا به اراده‌تان خللي وارد کند. به اين نکته نيز توجه داشته باشيد که در بهترين شرايط به سر مي‌بريد و تا پيروزي و موفقيت و رسيدن به اهدافتان، فقط چند قدم فاصله داريد؛ البته چند قدمي که بسيار مهم است و شما بايد همچنان بخوبي به راه خود تا روز برگزاري آزمون ادامه دهيد.
شما عزيزان که تا الان طبق برنامه پيش رفته‌ايد، حتماً نگاهي به آنچه بايد در ادامه انجام دهيد، بيندازيد و زمان خود را با کارهايي که بايد انجام دهيد، مطابقت داده و با توکل به خدا و اميد و انگيزه، براي پيمودن ادامه راه برنامه‌ريزي کنيد. اين دوران براي شما مي‌تواند دوران جمع‌بندي و تست‌زني سرعتي باشد؛ پس روي اين کارها تمرکز کنيد و اجازه ندهيد که مسايل کوچک باعث نااميدي شما گردد. به همين خاطر، خودتان را در جايي که دوست داريد، تصور کنيد و باانگيزه به راهتان ادامه دهيد.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *