انگیزه داشتن مهم تر از تلاش۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

انگیزه داشتن مهم تر از تلاش
قسمت دوم

در این مقاله می‌خواهیم با شما عزیزان درباره شرایط مختلفی که ممکن است در این روزها داشته باشید و کاری که باید برای بهتر شدن وضعیتتان تا کنکور انجام دهید، صحبت کنیم.
🔴 خدا قوت
در میان شما داوطلبان عزیز، افراد زیادی وجود دارند که تا الان بخوبی تلاش کرده، با برنامه‌ریزی پیش رفته و مطالعه موفقی داشته‌اند. یک «خدا قوت» اساسی نثار این عزیزان می‌کنیم. باید بدانید که روزهای باقی مانده تا زمان برگزاری کنکور، بسیار مهم است. همان گونه که احتمالاً می‌دانید، یک ماه پایانی تا کنکور و دوران جمع‌بندی، سومین گذرگاه طلایی کنکور نامیده می‌شود. این موضوع، بسیار مهم است که شما داوطلبان عزیز در این روزهای باقی مانده تا زمان برگزاری آزمون ساسری، چه عملکردی داشته باشید و چگونه ادامه دهید. از شما عزیزان می‌خواهیم که مانند گذشته با انگیزه و با انرژی ادامه دهید و اگر تا الان طبق برنامه پیش رفته‌اید، اجازه ندهید که هیچ چیز و هیچ شخصی، شما را ناامید کرده یا به اراده‌تان خللی وارد کند. به این نکته نیز توجه داشته باشید که در بهترین شرایط به سر می‌برید و تا پیروزی و موفقیت و رسیدن به اهدافتان، فقط چند قدم فاصله دارید؛ البته چند قدمی که بسیار مهم است و شما باید همچنان بخوبی به راه خود تا روز برگزاری آزمون ادامه دهید.
شما عزیزان که تا الان طبق برنامه پیش رفته‌اید، حتماً نگاهی به آنچه باید در ادامه انجام دهید، بیندازید و زمان خود را با کارهایی که باید انجام دهید، مطابقت داده و با توکل به خدا و امید و انگیزه، برای پیمودن ادامه راه برنامه‌ریزی کنید. این دوران برای شما می‌تواند دوران جمع‌بندی و تست‌زنی سرعتی باشد؛ پس روی این کارها تمرکز کنید و اجازه ندهید که مسایل کوچک باعث ناامیدی شما گردد. به همین خاطر، خودتان را در جایی که دوست دارید، تصور کنید و باانگیزه به راهتان ادامه دهید.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *