اهمیت درس ریاضیات در رشته ریاضی۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

اهمیت درس ریاضیات در رشته ریاضی

بی شک همه ی بچه های ریاضی اهمیت درس ریاضی میدونند. درسی که شامل ۵۵ تست در کنکور و دارای ضریب ۱۲ می باشد. که شامل سه بخش عمده ریاضیات پایه و دیفرانسیل، هندسه ها و ریاضیات گسسته می باشد. که به شرح تک تک این دسته خواهیم پرداخت.
ابتدا در مورد ریاضیات پایه و دیفرانسیل که شامل ریاضی دوم، حسابان( سال سوم) و دیفرانسیل (سال چهارم) این بخش بخش عمده ی سوالات کنکور ریاضی شامل ۲۳ تا ۲۵ سوال را شامل میشه، که شامل مباحث مهمی می باشد که براساس مهمی یادگیری براتون شرح داده میشه ابتدا ریاضیات رو سعی بکنید با اتحاد های ریاضی سال اول شروع بکنید بعد با معادله و نامعادله و تعیین علامت پیش برید از این جا به بعد تصاعد هارو با دقت مطالعه کنید بعد مباحث اصلی ریاضیات شروع میشه تابع، مثلثات، حد،پیوستگی و مجانب، مشتق ابتدایی و مشتق پیشرفته، سپس کاربرد مشتق و نکات تکمیلی مربوط به حد، دنباله ها و سری، انتگرال و در نهایت ارتباط بین حد و مشتق و انتگرال که تکمیل کننده این مباحث در ریاضیات هستش.
اینجا میخوام گریزی به درس امار و مدل سازی بزنم که بچه های ریاضی تو سال دوم این درس رو دارن که دوتا سوال ازش میاد دوتا سوال که یکی خیلی اسون و دیگری کامل وقت گیر اما اسون هستش.

با خرید دی وی دی های آموزشی ریاضی جامع کنکور ریاضی میتوانید به تدریس استاد منتظری دست پیدا کنید و بتوانید با استفاده از روش های ایشان تمامی تست های ریاضی رشته ریاضی را حل کنید و برای حل تست ها با مشکلی مواجه نباشید . با خرید فیلم های آموزشی ریاضی جامع کنکور ریاضی با پرداخت هزینه کم در کمترین زمان ممکن بیشترین و موثر ترین مطالب را فرا میگیرید و این مطالب بصورت ماندگار در ذهن شما جای میگیرد

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *