اپلیکیشن حرف آخر – مشاوره برنامه ریزی و خرید آنلاین

اپلیکیشن حرف آخر

اپلیکیشن حرف آخر که به تازگی آماده شده است امکانات جدید و در دسترسی را در اختیار کاربران حرف آخر قرار می دهد. با توجه به حساسیت زمان برای داوطلبان کنکوری می توان ادعا کرد که این اپلیکیشن به سادگی می تواند اطلاعات داوطلبان را جهت انتخاب یا عدم انتخاب انتشارات حرف آخر به عنوان مرجع اصلی منابع کنکوری، لحاظ گردد.

از جمله امکاناتی که می توان به سادگی در اپلیکیشن حرف آخر استفاده کرد، عبارتند از:

  • مشاهده نمونه تدریس های اساتید حرف آخر
  • آزمون های آنلاین حرف آخر
  • آشنایی با محصولات حرف آخر
  • مشاوره تحصیلی
  • مشاوره خرید و سفارش محصولات حرف آخر
  • سفارش آنلاین و سریع محصولات
  • پرداخت درون برنامه ای برای پکیج های کم هزینه و پرکاربرد
  • دانلود جزوات حرف آخر
  • دانلود نمونه های رایگان حرف آخر
  • استفاده از برنامه های مشاوره ای حرف اخر نظیر: برنامه ۴ ماهه، برنامه ۶۰۴۰، برنامه ۲۰ آزمون
  • درصدهای لازم برای قبولی به تفکیک شهر، رشته ، منطقه و دانشگاه مطابق با آمار قبولی سال های گذشته
  • معرفی و برنامه ریزی درون شبکه ای پروژه های بلند مدت حرف آخر مانند ۴ماهه ، ۶۰۴۰ و آزمون

[su_button url=”http://www.harfeakher.org/wp-content/uploads/2018/05/harfeakhar.zip” target=”blank” style=”3d” background=”#caef2d” color=”#0a0808″ size=”6″ center=”yes” radius=”10″]لینک دانلود[/su_button]لینک دانلود

مطمئنا یکی از بهترین راهها برای شناخت یک مجموعه کنکوری می تواند دیدن نمونه تدریس و فیلم های آموزشی آن مجموعه باشد،که در اپلیکیشن حرف آخر این امکان وجود دارد و اینکه بتوان شیوه تدریس موسسات مختلف را با هم مقایسه کرد و کارآیی هر یک را با تست کار کردن مورد سنجش قرار داد.مطمئنا در این بین با توجه به تدریس خاص و انیمیشنی حرف آخر کلی مطالب تستی و کنکوری هم یاد خواهید گرفت که بتوان با همون نمونه تدریس کوتاه یه تست رو از یه مبحث خاص کامل یاد گرفت.
[su_button url=”http://www.harfeakher.org/wp-content/uploads/2018/05/harfeakhar.zip” target=”blank” style=”3d” background=”#2defdc” color=”#0a0808″ size=”8″ center=”yes” radius=”10″]لینک دانلود[/su_button] در سال تحصیلی جاری آموزش به نحو جدیدی در قالب آزمون و دی وی دی در سطح کشور آماده شد، آزمون های حرف آخر مطابق با استانداردهای کنکور سراسری طراحی شده است که شامل ۲۰ آزمون جامع می باشد این آزمون ها به صورت دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی همراه با تحلیل آزمون ها در قالب پکیج هایی است. این موضوع کمک کرده است تا داوطلبان کنکور بتوانند در فاصله ماه ها مانده به تاریخ کنکور خود را در شرایط کنکور بسنجند و بر نقاط قوت و ضعف خود فایق آیند. بدیهی است که هدف اصلی از این آزمون ها تحلیل شخصی داوطلب کنکور است که به صورت کاملا حرفه ای با مرور تمامی مطالب درسی همراه است تا نهایتا منجر به حل سوال و پاسخنامه شود.

در اپلیکیشن حرف آخر بستری فراهم شده است که بتوان بعد از آشنایی با شیوه تدریس اساتید ، از جزییات پکیج ها و دی وی دی های آموزشی اطلاع یافت و از لحاظ هزینه و زمان و تایم و برنامه هر پک به جمعبندی کلی رسید که آیا محصولات حرف آخر می تواند مناسب وضعیت تحصیلی و مالی باشد یانه … .

از جمله خدمات رایگانی که در اپلیکیشن حرف آخر می توان بدان اشاره کرد مشاوره آنلاین و در دسترس می باشد جهت سوالات کنکوری و مشاوره ای کنکور یا محصولات حرف آخر می توانید با واحد مشاوره و پشتیبانی اپلیکیشن تماس بگیرید.

مطمئنا بعد از آشنایی با حرف آخر و استفاده از یکی از پکیج ها، این فکر که آیا بقیه دروس هم با این کیفیت کار شده است می تواند ذهن شما را برای سفارش دروس دیگر ببرد. بدین منظور خرید آنلاین و سفارش محصولات در اپلیکیشن حرف آخر به راحتی این امکان را برای شما میسر می کند

[su_button url=”http://www.harfeakher.org/wp-content/uploads/2018/05/harfeakhar.zip” target=”blank” style=”3d” background=”#2defdc” color=”#0a0808″ size=”8″ center=”yes” radius=”10″]لینک دانلود[/su_button]

One thought on “اپلیکیشن حرف آخر – مشاوره برنامه ریزی و خرید آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *