برنامه ریزی برای موفقیت یا شکست ؟؟ ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

برنامه ریزی برای موفقیت یا شکست ؟؟ 

بچه ها بعضیاتون نمیتونین درسهاتون رو طبق زمان استاندارد مطالعه کنین.امروز میخوام ی سری راهکار های مدیریت زمان رو یادتون بدم.که از این بابت خیالتون راحت بشه.

🍀از یک برنامه مطالعاتی کمک بگیرین و مطابق با برنامه درس بخونین .چونکه یک برنامه مسنجم و متعادل به شما کمک می کنه تا از شیوه درس خوندن خودتون مطمئن بشین و با اشتیاق بیشتری ساعت مطالعه خودتون رو بالا ببرین و از زمان خودتون حداکثر استفاده رو ببرین.

🌺 ساعت مطالعه و تعداد تمرین های روزانه خودتون رو یادداشت کنین و سعی کنین اون ها رو هرروز افزایش بدین. این کار بهتون کمک می کنه هر روز از زمان، نهایت استفاده رو ببرین. برای این کار هدف خودتون رو یادداشت کنین و اونها رو هرروز جلوی چشمتون قرار بدین.
داشتن هدف بهتون کمک میکنه با انگیزه بیشتری به انجام برنامه مطالعاتی خود بپردازین.

🌼 لیست اهدافتون رو یادداشت کنین و اونها رو هرروز جلوی چشمتون قرار بدین و رسیدن به اهداف خودتون رو باور کنین. چون که داشتن هدف محرک انجام هرکار و فعالیتیه.
بنابراین در روز زمانی را به مرور اهدافتون اختصاص بدین تا انگیزه و انرژی لازم را کسب کنین.

🌷 فعالانه مطالعه کردن به شما کمک می کنه تا ذهنتون فرصت فکر کردن به هیچ موضوعی را پیدا نکنه.
برای این کار باید از مطالبی که مطالعه می کنین یادداشت برداری کنین. این کار سبب می شه بخشی از ذهنتون که به عوامل حواس پرتی می پردازه به یادداشت برداری مشغول بشه و مطالعه با تمرکز بالاتری داشته باشین.

🏆بنابراین سعی کنین، متناسب با برنامه متعادل پیشروی کنین و با مطالعه حجمی – زمانی و یادداشت بردای، با تمرکز و کیفیت بالاتری به بودجه بندی آزمون  برسین.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *