برنامه ریزی کنکور ۹۸ – ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

برنامه ریزی کنکور ۹۸

قسمت اول

گام اول برنامه ریزی کنکور ۹۸

تعیین هدف : در برنامه ریزی برای کنکور ۹۸ داشتن هدف همیشه برای ما انگیزه ایجاد می کند و شور اشتیاق درس خواندن را دو چندان می کند همچین میزان تلاش ما بستگی به هدف ماست هر چقد هدف بزرگتر و ارزشمند تر باشد تلاش ما نیز به طبع ان بیشتر می شود برای مثلا دانش اموزی که می خواهد در کنکور ۹۸ جزو دو رقمی ها باشد میداند  که از الان  باید سخت تلاش کند زیرا میداند که هدف او مستلزم تلاش زیاد و هدفدار هست . سعی کنیم اهداف خود را روی کاغذ یادداشت کنیم و هر چند وقت یکبار ان را نگاه کنیم تا بدانیم برای چی تلاش میکنیم .

گام دوم برنامه ریزی کنکور ۹۸

انتخاب منابع مناسب: گام بعدی برنامه ریزی کنکور ۹۸ در مورد انتخاب منابع مناسب برای مطالعه کنکور است . انتخاب منابع کمک درسی  مناسب و با کیفیت یکی از شروط اصلی برای شروع یک برنامه ریزی هست زیرا منابع کمک درسی تکمیل کننده فرایند مطالعه شما در تمامی دروس هستند بنابراین انتخاب منابع خوب لازم و ضروری هست وبا توجه به تغییراتی که در کتاب های درسی انجام شده انتخاب منابع خوب لزوم دقت و توجه اساسی است .

گام سوم برنامه ریزی کنکور ۹۸

نحوه مطالعه دروس :شاید شنیده  باشید خیلی از دانش اموزان می گویند که ما به اندازه کافی مطالعه می کنیم ولی نتایج دلخواه مان را در ازمون ها نمیگیریم .مطمئنا مشکل اساسی این دانش اموزان اشنا نبودن با روش های صحیح مطالعه دروس هست و با خواندن درست میتوانند پیشرفت خوبی را در خود مشاهده کنند .در نحوه صحیح مطالعه دروس چند نکته اساسی وجود دارد که دانستن ان ضروری است و برای برنامه ی ریزی کنکور ۹۸ لازم می باشد .

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *