تحلیل سوالات کنکور رشته تجربی و رشته ریاضی توسط اساتید حرف آخر

سلام به همه دوستان کنکوری قصد داریم به تدریج تحلیل تست های کنکور رشته تجربی و رشته ریاضی را که با زحمات اساتید مجموعه حرف آخر آماده شده است را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. طبق سنت هر ساله که اساتید بلافاصله بعد از برگزاری کنکور سراسری علاوه بر تحلیل کنکور، تطابق های بی نظیر دی وی دی هامونو با تست های کنکور بررسی کنیم. این امر از چند جهت حائز اهمیت است:

۱- دانش آموزای حرف آخری(که جا داره خسته نباشید بگم بشون و آرزوی موفقیت)، منتظرن ببینن که تستهایی رو که سر جلسه حل کردن آیا جواب و روش حلشون با استادا یکی هست و بتونن با این کار درصداشونو به دست بیارند.

۲- دانش آموزای سال سومی و کنکور ۹۷ی، که مشتاقانه منتظرن که آیا پکیج های حرف آخر تونسته برای کنکور ۹۶ مفید واقع بشه، که دیگه شک شون به یقین تبدیل بشه و بفکر تهیه منابع کنکوریشون باشن.

۳- پرس وجو از دانش آموزایی که منابعشون از حرف آخر بود، که آیا حرف آخر تونسته کمک کرده باشه یانه .

۴- بعضی از داوطلبای کنکور با دیدن فیلم های تطابق ۹۰% ی حرف آخر با کنکور، مطمئنا بفکر خرید پکیج ها باشن، اما توانایی ریسک مالی بالایی رو نداشته باشن، لذا پیشنهاد مشاورهای حرف آخر این است که با خرید پکیج مثلثات حرف آخر با۸۰% تخفیف، خیال خود را از لحاظ کیفیت پکیج ها راحت کنند. گروه مشاوره حرف آخر، که متشکل از دانشجویان رتبه برتر دانشگاه های تهران هستند، در نظر دارد جلسات مشاوره ای کاملی هم بصورت مقدماتی و هم به صورت تکمیلی با شما داوطلبای کنکور داشته باشند، تا هم در مورد برنامه ویژه کنکور ۹۷ و هم برنامه تابستانی و همچنین طرح ویژه و منحصر بفرد VIP(مشاوره تخصصی توسط دانشجویان رشته پزشکی دندان و داروسازی) توضیح کامل در اختیارتان قرار دهند.

دانش آموزان سال سوم عدد ۳ رابه سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۲۱۷۱ ارسال کنند

دانش آموزان سال چهارم و فارغ التحصیل عدد ۴ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۲۱۷۱ ارسال کنند

داوطلبای کنکوری که بعد از چند سال فاصله از کنکور دوباره قصد کنکور را دارند با شماره ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶ مهندس کریمی، ارتباط حاصل کنند

با ما همراه باشید ……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *