جزوه ادبیات حرف آخر استاد منتظری قرابت معنایی

با سلام خدمت شما عزیزان حرف آخری در این قسمت جزوه ادبیات حرف آخر استاد منتظری قسمت قرابت معنایی رو براتون آوردیم که با دانلود این جزوه میتونید در خواندن قرابت معنایی به سرعت بالایی برسید و در تایم مطالعاتی خود صرفه جویی کنید. این جزوه توسط خود استاد محسن منتظری تنظیم شده است و حتما دستورات لازم مطالعاتی رو در زیر مطالعه کنید.

روش خواندن ادبیات حرف آخر

صحبت های مشاوره ای استاد محسن منتظری در ارتباط با نحوه مطالعه پکیج های ادبیات….

روزی ۱ جلسه لغت و املا
تست ها را pause بزنید و خودتون حل کنید.بعد با حل من مقایسه کنید. نکات مهم را توی کتاب کار بنویسید و هفته های بعدی هنگام دوره از روی کتاب کار هر لغتی که یادتون نمونده بود را علامت‌گذاری کنید و از بقیه بگذرید. این کار را ۴ بار که انجام بدید دیگه لغتی نمی مونه که بلد نباشید . حالا پایه لغوی بسیار قوی ای دارید
پس از پایان جلسات لغت و املا بلافاصله یک روز در میان یک جلسه قرابت ببینید و سوالات را قبل از من حل کنید و مقایسه کنید. به روش ها و الگو ها خوب دقت کنید و تمرین کنید که برای هر سوال زیرخط دار کردن و تجزیه را امتحان کنید. نکات مهم را هم که گفته میشه توی کتاب کار یاد داشت کنید و سه هفته بعد دوره کنید. روی جاهایی که ضعف دارید با توجه به درجه بندی سخت،متوسط و آسان که برای خودتون می گذارید علامت‌گذاری کنید تا نقاط ضعفتون را بیشتر بفهمید. از کتاب نشر الگو هم می تونید تست های املا و لغت یا قرابت را بزنید . آرایه ها که بیرون اومد دیگه اصل حال خواهد بود. اونم کتاب کار داره و … که بعدا روش کار را می گم.

منبع : موسسه حرف آخر مرجع ارائه محصولات کنکوری درس ادبیات فارسی

لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *