جزوه تابع و نمودارشناسی درس ریاضی استاد منتظری حرف آخر

جزوه تابع و نمودارشناسی

در این قسمت همانطور که قول داده بودیم از سلسله جزوات ریاضی، دانلود رایگان جزوه معادلات و نامعادلات  استاد منتظری حرف آخر رو براتون آوردیم جزوه ای که به تنهایی کاربرد آن چنانی ندارد و حتما حتما همراه دی وی دی های تابع و نمودارشناسی باید مطالعه شود چون سوالات داخل ویدیوها رو فقط در این جزوه آورده و جزوه ایی نیست که درسنامه رو هم شامل بشود، شما عزیزان برای استفاده بهتر و پاسخگویی قطعی به سوالات این مبحث حتما دی وی دی های استاد منتظری روو تهیه کنید و لذت واقعی ریاضی رو با استاد احساس کنید.

خلاصه کلام موسسه حرف آخر اولین و تنهاترین موسسه پیشگام در تصویرسازی و شهودی سازی مطالب درسی است . اینکه شما بتونید هر تابع و معادله ای که به شما داده شد درجا بتونید نمودارشو بکشید و کاملا ببینید که نمودار محورهای مختصات رو در چه نقاطی قطع میکنه نمودار صعودیه یا نزولی تقعر رو به بالاس یا پایین … این یعنی عالی این یعنی یه ریاضی دیگه برات نامفهوم نیست میتونی با ریاضی دوست بشی بدون اینکه فرمول های زیاد اذیتت کنن . استاد نابغه موسسه حرف آخر یعنی استاد منتطری این کار رو برای شما فوق العاده ساده کرده . همه مطالب به صورت کاملا فول انیمیشن و تصویری تدریس کرده و در نهایت همه تست سراسری های ۱۰ سال اخیر رو برای شما دقیقا با سبک آموزشی خود حل کرده که دیگه با اطمینان خاطر و مجهز به سلاحی به اسم الگو به جنگ کنکورهای ۹۶ و ۹۷ و … بری . پس بسم الله…با خرید فیلم های اموزشی ریاضی رشته تجربی و خرید فیلم های آموزشی تابع و نمودار شناسی یکی از این مبحث ها رو به کلی یاد بگیرید و به پاسخدهی کامل سوالات کنکور به سادگی بپردازید.

شما میتوانید جهت مشاوره درباره این درس و دروس دیگر با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶ تماس حاصل فرموده یا از بخش تماس با ما از جزئیات و مشاوره بسته های اموزشی اطلاعات کسب نمایید.

موفق باشید.

لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *