جزوه زیست شناسی سال سوم حرف آخر استاد شعبانی

جزوه زیست شناسی سال سوم حرف آخر استاد شعبانی

با سلام خدمت شما دانش آموزان عزیز در این قسمت جزوه زیست شناسی سال سوم حرف آخر استاد شعبانی رو براتون به صورت رایگان آوردیم این جزوه توسط خود استاد شعبانی تهیه شده است . البته یاد آور بشم این جزوه مکمل ویدیوها و دی وی دی های آموزشی استاد می باشد و به تنهایی کاربرد ندارد لذا دانش آموزانی که دی وی دی ها رو ندارند جهت تهیه به قسمت فروشگاه حرف آخر مراجعه کنند یا جهت آشنایی با موسسه و مشاوره رایگان از قسمت تماس باما یا شماره ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶ در ارتباط باشند.

درس زیست شناسی به صورت سه لایه ای کار شده است یعنی از صفر تا صد رو دانش آموزان میتونن با استاد به صورت کامل یاد بگیرند به این صورت که:

در لایه اول استاد همه مفاهیم رو کامل به صورت انیمیشن به بچه ها آموزش میدهد و همه مفاهیم رو دانش آموزان به صورت تصویری فرا می گیرند و درصد فراموشی رو به صفر میل می دهند. در لایه دوم استاد شعبانی خط به خط کتاب درسی رو برای دانش آموزان تجزیه و تحلیل می کند و نکات مربوط به اون خط رو کامل آموزش می دهد و در لایه سوم که مربوط می شود به الگوی عمل صد، تست هایی رو بررسی می کند که دو سه سطح سخت تر از کنکور می باشند و دانش آموزان با بررسی این تست ها دیگر هراسی از تست های کنکور ندارند.

برای دیدن نمونه تدریس ها میتونید به سایت حرف آخر قسمت نمونه تدریس مراجعه کنید و یا شما میتوانید جهت مشاوره درباره این درس و دروس دیگر با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶ تماس حاصل فرموده یا از بخش تماس با ما از جزئیات و مشاوره بسته های اموزشی اطلاعات کسب نمایید.

لینک دانلود

One thought on “جزوه زیست شناسی سال سوم حرف آخر استاد شعبانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *