جزوه مفاهیم شیمی کنکور حرف آخر استاد شیروانی

جزوه مفاهیم شیمی کنکور حرف آخر استاد شیروانی

در این قسمت برای شما عزیزان جزوه مفاهیم شیمی کنکور حرف آخر استاد شیروانی رو آورده ایم تا دانش آموزانی که دی وی دی های مفاهیم شیمی استاد شیروانی رو تهیه کرده اند برای صرفه جویی در تایم مطالعاتی اونو دانلود کنند، و دیگه لزومی نداره اسلاید های سخت و وقت گیر رو در جزوه خود یادداشت کنند بلکه فقط نکات کلیدی رو میتونند در این جزوه یادداشت کنند.

مفاهیم شیمی دوم

مجموعه شیمی ۲ – فصل ۱ شامل ۳ DVD و ۸ جلسه با محتوای ذیل است:
در این فصل با مفاهیم پایه اتم آشنا می‌شویم. حرکت الکترونها در اطراف هسته و نحوه قرار گرفتن آنها به زیبایی نشان داده شده است. چهار عدد کوانتومی با انیمیشنهای متنوع به راحتی در ذهن جای می‌گیرد و ارتباط آنها در جمع‌بندیهای متنوع و اصولی که ارائه می‌گردد سبب می‌شود که هر سوالی از اعداد کوانتومی به راحتی قابل پاسخگویی باشد. انرژی یونش یکی دیگر از مطالبی است که در این فصل مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

شیمی ۲ – فصل ۲  شامل ۲ DVD و ۷ جلسه با محتوای ذیل است:
در فصل جدول تناوبی باید بار چگونگی ایجاد جدول تناوبی، گروه و دوره و از همه مهمتر، روندهای تناوبی آشنا شویم. با ارائه انیمیشنهای بسیار مفهومی، روندهای تناوبی به یکی از شیرین‌ترین موضوعات شیمی تبدیل می‌شود و جمع‌بندیهایی که به کمک انیمیشن ارائه می‌شود چنان قدرت شما را در تجزیه و تحلیل مطلب این فصل بالا می‌برد که دیگر تستها و سوالات نمی‌توانند صفت سختی را با خود یدک بکشند.

شیمی ۲ – فصل ۳  شامل ۲ DVD و ۵ جلسه با محتوای ذیل است:
جادوی انیمیشن در این فصل اوج می‌گیرد و نحوه تشکیل ترکیبات یونی، تعداد الکترون رد و بدل شده، تغییرات شعاع در تبدیل اتم به یون و تغییرات شعاع یونها در جدول به راحتی تدریس و تفهیم می‌گردد. در تشکیل ترکیبات یونی، نقل و انتقالات الکترونی به زیبایی با انیمیشن‌های متنوع تدریس می‌شود و در ذهن شما حک خواهد شد.

شیمی ۲ – فصل ۴ و ۵ شامل ۴ DVD و ۱۵ جلسه با محتوای ذیل است:
پس از دیدن جلسات رسم ترکیبات کووالانسی به توانایی خارق‌العاده‌ای در بررسی ترکیبات کووالانسی می‌رسید به نحوی که حتی نیازی به قلم و کاغذ ندارید و همه چیز در ذهنتان صورت خواهد گرفت. هیچ موضوعی در این فصل بی دلیل ارائه نخواهد شد و هر آنچه را که خواهید آموخت با دلیل و منطق است. شیمی یعنی ترکیبات آلی. تا به حال بیش از ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ ترکیب آلی سنتز و شناسایی شده است و ترکیبات معدنی در مقابل آنها از نظر تعداد بسیار ناچیز هستند. رسم و نامگذاری این ترکیبات با سیستم‌های تدریسی که ارائه می‌شود بسیار ساده و مفهومی است. دیگر ترکیبات آلی سخت نیست.

مفاهیم شیمی سوم

در جلسات رویایی، یکی از مهمترین مفاهیم شیمی سوم یعنی ظرفیت تفهیم می‌ گردد . پایه‌ ریزی مفهوم ظرفیت در این جلسات سبب می‌شود که در موازنه و حل مسائل شیمی به روشهای اعجاب‌انگیزی برسیم که در هیچ کتاب ایرانی و خارجی ارائه نشده است . چنان اصول و با دلیل موازنه ای را خواهید آموخت که می‌توانید آن را به دوستانتان آموزش دهید . ظرفیتها را در جلسات رویایی آموخته‌ اید و در جلسات آموزش واکنش نویسی اعجاز آنها را خواهید دید . سرعت موازنه با در نظر گرفتن ظرفیتها برای یک واکنش به ۱۰ ثانیه خواهد رسید . دما ، گرما، قانون اول ترمودینامیک، کار، آنتروپی و مفاهیم بسیار عمیقی که تجزیه و تحلیل چگونگی انجام واکنشهای شیمیایی را ممکن می‌سازد . فصل محلولها در ۶ سال گذشته ۱۲% تستهای مطرح شده در کنکورهای سراسری را به خود اختصاص داده است که با فصل استوکیومتری بیشترین تعداد تست را در هر آزمون داشته‌اند . بنابراین اهمیت یادگیری این فصل کاملا واضح است.

مفاهیم شیمی چهارم

شیمی پیش۱  جزو مباحٍث مهم در کنکور می باشد که حدودا ۶ سوال کنکور را در برمیگیرد و دانش آموزان با خواندن این قسمت به حدود ۱۸ درصد مطالب کنکور تسلط پیدا می کنند. این قسمت شامل دو فصل سینتیک و تعادل شیمیایی می باشد که استاد شیروانی در این پک به طور بسیار صریح و زیبایی مباحث را آموزش داده است شما عزیزان می توانید جهت آشنایی بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید و یا نمونه تدریس ها را ملاحظه بفرمایید

شیمی پیش ۲ جزو مباحث مهم در کنکور می باشد که حدودا ۶ سوال کنکور را در برمیگیرد و دانش آموزان با خواندن این قسمت به حدود ۱۸ درصد مطالب کنکور تسلط پیدا می کنند. این قسمت شامل دو فصل اسیدوباز و الکتروشیمی می باشد که استاد شیروانی در این پک به طور بسیار صریح و زیبایی مباحث را آموزش داده است شما عزیزان می توانید جهت آشنایی بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید و یا نمونه تدریس ها را ملاحظه بفرمایید.

منبع : موسسه حرف آخر مرجع ارائه محصولات کنکوری درس شیمی

 

لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *