حل تستهای مربوط به جملات اسمیه و فعلیه (استاد واعظی)

سلامی گرم به شما همراهان همیشگی سایت خودتون (حرف آخر) امروزم اومدیم همراه با استاد واعظی گرامی و امروز قصد داریم تا به حل تستهای مربوط به جملات اسمیه و فعلیه بپردازیم با ما همراه باشید که امروز میخوایم تست هارو به یه روش متفاوت حل کنیم .

اگه خوب توجه کرده باشید و یادتون بیاد توی این آموزش  ما نمونه ای از تدریس جملات اسمیه و فعلیه رو براتون گزاشتیم که در این ویدئو که مکمل آموزش قبل هست تست های مربوط به جملات اسمیه و فعلیه رو با هم حل میکنیم که این تست ها مربوط به

  • کنکور سراسری ۹۴
  • کنکور سراسری هنر ۹۳
  • سراسری تجربی ۹۲

در کنکور سراسری ۹۴ تست از شما میخود که با توجه به جملات اسمیه و فعلیه یک جمله عربی را از بین چهار تست یک گزینه درست را بیابید و انتخاب کنید.

در کنکور سراسری هنر در سال ۹۳ تست از شما میخواد که با استفاده وکمک  از فعل و مصدر بتوانید گزینه صحیح را ترجمه و انتخاب کنید .

در کنکور سراسری تجربی ۹۲ تست از شما میخواد که با استفاده و کمک گرفتن از چند بخش مانند مصدر و فعل و همچنین متضاد ها در تست بتوانید تست را به صورت کامل ترجمه کنید.

شما میتوانید جهت مشاوره درباره این درس و دروس دیگر با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶ تماس حاصل فرموده یا از بخش تماس با ما از جزئیات و مشاوره بسته های اموزشی اطلاعات کسب نمایید.

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *