دانلود برنامه ۴ماهه حرف آخر(۰۹۱۲۹۶۳۲۱۳۱)

دانلود برنامه ۴ماهه

به نام خدا
انتظارها به پایان رسید و برنامه پیشنهادی حرف آخر یا برنامه ۴ماهه یا همان طرح vip و مشاوره تخصصی رتبه برترهای موسسه آماده شده است.
این طرح پیشنهادی توسط اساتید مجموعه حرف آخر تدوین شده است. در توضیحات این پکیج اینگونه آمده است یک دانش آموز عادی و یا حتی فارغ التحصیل می تواند با میانگین مطالعه ۸ ساعت در روز ظرف مدت ۴ ماه مطالعاتی فول پکیج های موسسه حرف آخر را به اتمام برسانند.

همانطور که نمونه ای از این برنامه تحت عنوان برنامه قطاری را مشاهده می کنید دانش آموز به هیچ وجه محدود به برنامه روزانه نمی باشد و این دست داوطلبان کنکوری را باز می گذارد تا چنانچه مشکل پیش بینی نشده ای در حین مطالعه برایشان بوجود آمد، بدون هیچ خللی در برنامه به راحتی بتوانند برنامه مارپیچی یا قطاری خود را ادامه دهند. این نوع برنامه فشار مطالعاتی و حساسیت و وسواس مطالعاتی را در صورت بروز مشکل برای دانش آموزان به صورت چشم گیری کاهش می دهد.

برنامه 4 ماهه حرف آخر
برنامه چهارماهه
برنامه 4 ماهه حرف آخر
برنامه ۴ ماهه حرف آخر
برنامه 4 ماهه حرف آخر
برنامه ۴ ماهه حرف آخر
برنامه 4 ماهه حرف آخر
برنامه ۴ ماهه حرف آخر
برنامه 4 ماهه حرف آخر
برنامه ۴ ماهه حرف آخر

برنامه قطاری در واقع همان نقشه راه دانش آموزان حرف آخری است که اطمینان خاطری به آنان می دهد که نهایتا تا ۴ ماه، مرحله اصلی و پردغدغه دانش آموزان، یعنی مرحله آموزش، را به سلامت بگذرانند. و حداقل شش ماه برای تثبیت و تسلط و برای مرور و جمعبندی و تست زنی باقی خواهد ماند.
مشکل اصلی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری نیز بخش آموزش می باشد که معمولا چون این فرآیند تا نزدیکی های کنکور به درازا می کشد، پروسه مرور و تست زنی را به درستی نمی توانند انجام دهند.

این پکیج مخصوص دانش آموزان رشته تجربی می باشدولی با یک سری تغییرات مختصر قابل استفاده برای دانش آموزان رشته تجربی نیز خواهد بود.

جهت اطلاع کافی از جزئیات برنامه ریزی حرف آخر می توانید از طریق سامانه های زیر به مشاورین حرف آخر در ارتباط باشید

جهت خرید پکیج مشاوره و دفترچه برنامه ریزی ۴ ماهه حرف آخر بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.harfeakher.org/product/%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d9%88-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%b1%db%8c%d8%b2%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%ad-vip-%d8%ad%d8%b1%d9%81-%d8%a2%d8%ae%d8%b1/

راه های ارتباطی با مشاورین ارشد رتبه پرور موسسه حرف آخر:

تلفن : ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶  – ۰۹۹۰۳۳۵۷۰۲۰

ساعات تماس با مشاورین حرف آخر:  به صورت شبانه روزی (حتی روز های تعطیل)

سايت مركزي موسسه حرف آخر: www.harfeakher.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *