دانلود جزوه معادلات و نامعادلات ریاضی استاد منتظری حرف آخر

در این قسمت همانطور که قول داده بودیم از سلسله جزوات ریاضی، دانلود رایگان جزوه معادلات و نامعادلات  استاد منتظری حرف آخر رو براتون آوردیم جزوه ای که به تنهایی کاربرد آن چنانی ندارد و حتما حتما همراه دی وی دی های معادلات و نامعادلات باید مطالعه شود چون سوالات داخل ویدیوها رو فقط در این جزوه آورده و جزوه ایی نیست که درسنامه رو هم شامل بشود، شما عزیزان برای استفاده بهتر و پاسخگویی قطعی به سوالات این مبحث حتما دی وی دی های استاد منتظری روو تهیه کنید و لذت واقعی ریاضی رو با استاد احساس کنید.

دیگه خبری از فرمول های زیاد و گیج کننده نیست اینجا فقط از الگو استفاده میشه الگویی که تمام تست های یک مبحث رو کامل پوشش میده و دیگه نیاز به حفظ کردن انواع اقسام فرمول های مختلف نیست . در این فیلم ها با تدریس استاد منتظری شیرینی ریاضی رو تجربه میکنید و میتونید با استفاده از روش های موجود در این فیلم ها پاسخگوی بسیاری از سوالات کنکور باشید.

ریاضی جزو درسهایی است که اکثر دانش آموزای رشته تجربی میونه خوبی باهاش ندارن، لذا خوندنشو یا به تعویق میندازن یا کلا قید تست های ریاضی رو میزنن. یه سری از بچه ها هم هستن اول تابستون یا پاییز شروع میکنن کلی وقت میزارن برای خوندن ریاضی اما وسط های راه تازه میفهمیم که ای دل غافل فقط وقت تلف کردیم و نمیتونیم تو آزمون های آزمایشی تست ها رو حل کنیم.
اما همه ما میدونیم که برای رسیدن به رشته های خوب دانشگاه باید حتی درس ریاضی رو از قلم نندازیم، مخصوصا الان که میبینیم دانش آموزای زیادی هستن که از رشته ریاضی تغییر رشته میدن و دنبال پزشکی میان. دیگه مثله گذشته نباید رو ۳۰-۴۰ درصد ریاضی اکتفا کرد.
موسسات زیادی هستن که منابع ریاضی رو در اختیار بچه ها گذاشتن، اما باز میبینیم که اکثر دانش آموزا باز نمیتونن درصدهای بالایی رو بیارن. شما هم فکر نمیکنید که دیگه این همه فرمول و تکنیک و روش های متعدد منسوخ شده!!!!!
پس  موسسه ای به اسم حرف آخر به سرپرستی استاد منتطری به این فکر افتاد که ریاضی رو به زبان غیر ریاضی تدریس کنن، دیگه خبری از فرمول های زیاد و گیج کننده نیست اینجا فقط از الگو استفاده میشه الگویی که تمام تست های یک مبحث رو کامل پوشش میده و دیگه نیاز به حفظ کردن انواع اقسام فرمول های مختلف نیست.
اولین پکیجی که از مجموعه ریاضی رشته تجربی آماده شده پک معادلات نامعادلات و توابع معروف است که بیشتر مباحث سال دوم دبیرستان شامل : اعمال روی بازه ها، تعیین علامت ، روش هندسی، توابع و نمودارهای درجه ۲، قدرمطلق، جزصحیح، لگاریتم و توابع نمایی را پوشش داده است.

لینک دانلود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *