دانلود رایگان جزوه مثلثات درس ریاضی استاد منتظری حرف آخر

با سلام خدمت شما دانش آموزان عزیز، همانطور که میدانید مثلثات جزو مباحث کلیدی، ریشه ای و بسیار مهم می باشد که در کنکور سراسری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است در این قسمت بنا به درخواست دوستان که تقاضا داشتند در کنار دی وی دی های مثلثات جزوه ای قرار داشته باشد که سوالات داخل دی وی دی ها رو در بر بگیرد ما هم دانلود رایگان جزوه مثلثات درس ریاضی استاد منتظری حرف آخر براتون آوردیم.

مثلثات جزو مباحث بسیار مهم در کنکور می باشد که سه سوال مستقیم از آن طرح می شود و در ۹ سوال هم به صورت غیر مستقیم تاثیر دارد. یعنی به عبارتی بیس و پایه اصلی ریاضیات را تشکیل می دهد و دانش آموزی میتونه به درصد بالای ۷۰ امید داشته باشه که مثلثات رو خوب یاد گرفته باشه به خاطر همین استاد منتظری تصمیم گرفت که این پک به عنوان هدیه قرار بگیره.

شما دانش آموزانی که برای بار اول با موسسه حرف آخر آشنا شده اید می توانید نمونه تدریس سایر درسها رو هم در قسمت نمونه تدریس ملاحظه بکنید و برای سفارش دی وی دی های موسسه حرف آخر می تونید به قسمت فروشگاه بروید ولی ابتدا با مشاوران ما یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید.

موسسه حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی آموزش منطبق بر متدهای روز دنیا از سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود , حرف آخر به منظور شهودی کردن مطالب , کلیه مطالب را به صورت انیمیشن ارائه میدهد و به جای ارائه حجم زیادی از فرمول ها و تکنیک ها تنها با یک الگو , طیف وسیعی از سوالات کنکور را حل می نماید.

شما عزیزان برای اطلاع از سایر درس ها و لیست قیمت محصولات حرف آخر از طریقد منو به بخش های مربوطه می توانید دسترسی داشته باشید و همچنین میتوانید جهت مشاوره درباره این درس و دروس دیگر با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶ تماس حاصل فرموده یا از بخش تماس با ما از جزئیات و مشاوره بسته های اموزشی اطلاعات کسب نمایید.

لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *