دینی صد استاد یوسفیان پور حرف آخر کلمات کلیدی جهانشناسی

با سلام خدمت تمامی دانش اموزان کنکوری در این بخش می خواهیم شما رو با دینی صد استاد یوسفیان پور مبحث کلمات کلیدی جهانشناسی اشنا کنیم. با انکه بیشتر دانش اموزان در درس دین و زندگی نسبت به سایر درس ها در کنکور درصد بالا رو می زنند اما باز هم در زمینه ی مطالعه ی ایات و روایات اشکالاتی دارند که باید بتوانند انها رو حل کنند .

استاد یوسفیانپور که از بهترین اساتید کشور می باشد با استفاده از رمز گذاری و کد گزاری در قالب تصویر الگو های کارامد و موثری رو در اختیار کنکور ی ها قرار داده که بتوانند در کمترین زمان ممکن به بیشترین سوالات پاسخ بدهند و مشکلاتی رو که در ارتباط با مطالعه دارند از سر راه خود دفع کنند. که برای خرید فیلم ها ی اموزشی دین و زندگی استاد یوسفیانپور می توانید به سایت موسسه ی حرف اخر مراجعه کنید همچنین قبلش می توانید با مشاوران و پشتیبانان مشاور و کارشناسان موسسه ی حرف اخر  درارتباط باشید تا اخرین اطلاعات رو در زمینه ی فیلم های اموزشی استاد یوسفیانپور و همچنین قیمت محصولات  دین و زندگی در اختیا شما قرار بدهند تا بتوانید با بهر ه گیری از این روش ها بالاترین درصد رو در دین و زندگی بزنید.

دانش آموزان زیادی در طول این چند سال داشتیم که توانسته اند در این درس درصد سه رقمی را کسب کنند، معارف از لحاظ درصد بالا در رتبه اول قرار دارد. کاری که در مجموعه حرف آخر صورت گرفته این است که استاد یوسفیانپور به صورت کاملا تصویری کدگزاری و رمزگردانی های فوق العاده زیبایی را انجام داده است . با توجه به اینکه یک داوطلب می خواهد در حلقه رقابتی کمتر از هزار قرار بگیرد باید این را بداند که شصت هفتاد برای دین و زندگی کافی نیست دین و زندگی را باید بالای نود زد و این کار باید صورت گیرد و با حرف آخر قطعا صورت می گیرد . شما می توانید کل دین و زندگی کنکور را در کمتر از حداکثر یک هفته به اتمام برسانید .

کتاب سال دوم متشکل از شانزده درس می باشد که از این تعداد درس نه تست طرح می شود . استاد یوسفیانپور برای سال دوم پنج الگو را ارایه کرده اند، که از سه الگوی اول در کنکور سراسر پنج تست و از دو الگوی باقیمانده چهار تست طرح می شود . کل دین و زندگی سال دوم در کمتر از هشت ساعت جمع شده و تمامی مباحث در این هشت ساعت مکررا تکرار می شوند . جالب است بدانید که استاد ۲۷۰ تست نیز برای دین و زندگی سال دوم حل می کنند. شاید فکر کنید که تمامی مباحث تدریس نمی شوند ، نه کل مطالب کتاب درسی حتی بدون جا انداختن یک کلمه تدریس می شوند.

                                                                                                     لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *