دینی صد حرف آخر مبحث مرگ و اثبات آن ۲

در این قسمت نمونه تدریس دینی صد حرف آخر مبحث مرگ و اثبات آن قسمت دوم توسط استاد یوسفیانپور رو برای شما عزیزان کنکوری اوردیم که ادامه دینی صد حرف آخر مبحث مرگ و اثبات آن قسمت اول می باشد . درس دین و زندگی در بین درس های عمومی بعد از کتاب ادبیات فارسی و زبان انگلیسی در کنکور از اهمیت خاصی بر خوردار می باشد باید توجه ویژه ای به معارف کنید تا بتوانبد در کسب رتبه ی بالا در کنکور موفق شوید . بیشتر سوالات درس دین وزندگی در کنکور شباهت زیادی به هم دارند به همین خاطر دانش اموزان با مشکلات زیادی در رابطه با پاسخگویی به سوالات در کنکور هستند و دچار خطا و اشتباه می شوند. راه چاره چیست چطور این اشتباهات رو در کنکور به حداقل برسانیم؟

نگران نباشید استاد یوسفیانپور در ارائه مطالب و ایات درس دین و زندگی از الگوها و کد گزاری هایی استفاده کرده که شما می توانید از شر شباهت سوالات و مرتکب شدن اشتباه در هنگام تست زنی خلاص شوید . شما می توانید با تهیه ی  فیلم های اموزشی دین و زندگی جامع که حاصل تلاش شبانه روزی مجموعه ی حرف اخر به خصوص استاد یوسفیانپور و دیگر اساتید برجسته ی کشور می باشد و به رشته ی مورد نظر خود در دانشگاه دست پیدا کنید .

دانش آموزان زیادی در طول این چند سال داشتیم که توانسته اند در این درس درصد سه رقمی را کسب کنند. معارف از لحاظ درصد بالا در رتبه اول قرار دارد، کاری که در مجموعه حرف آخر صورت گرفته این است که استاد یوسفیانپور به صورت کاملا تصویری کدگزاری و رمزگردانی های فوق العاده زیبایی را انجام داده است. با توجه به اینکه اکثر دانش آموزان می خواهند در حلقه رقابتی کمتر از هزار قرار بگیرند باید این را بدانند که شصت هفتاد درصد برای دین و زندگی مساعد نیست دین و زندگی را باید بالای نود زد و این کار باید صورت گیرد و با حرف آخر قطعا صورت می گیرد . شما می توانید کل دین و زندگی کنکور را در کمتر از حداکثر یک هفته به اتمام برسانید.

                                                                                           لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *