دینی صد حرف آخر مبحث مرگ و اثبات آن۱

با سلام خدمت شما دانش اموزان کنکوری در اینجا  به دینی صد حرف آخر مبحث مرگ و اثبات آن قسمت اول استاد یوسفیانپور اشاره می کنیم .

در چند سال اخیر از بین ایات و روایات کتاب دین و زندگی در کنکور سوالات زیادی مطرح می شود .که بیشتر تست ها از ایات به صورت مفهومی بیان می شوند. باید شما از روش ها و الگوهایی استفاده کنید که بتوانید به درستی ایات رو معنی کنید و با یک نگاه به ایه بفهمید که چه مفهومی دارد و به چه موضوعی اشاره می کند تا در کمترین زمان ممکن به سوالات پاسخ دهید. اما از میان روش ها و الگو هایی متنوعی که توسط اساتید مختلف ارائه شده به کدامیک اعتماد کنیم که بهترین روش ها هستند .

ما اینجا می خواهیم یکی ازاساتید بر جسته ی کشور در رشته ی دین و زندگی رو به شما معرفی کنیم کسی نیست جز استاد یوسفیان پور که سعی می کند درتفاسیر ایات و روایات از رمز گذاری ها و کدگزاری های فوق العاده عالی استفاده کند که شما بتوانید در کنکور با استفاده از این رموز در کمترین زمان به صددرصد تست ها در کمترین زمان پاسخ دهید. امید است با تهیه ی دی وی دی های اموزشی جامع دین و زندگی در موسسه ی حرف اخر به این روش ها دسترسی پیدا کنید.

                                                                                                                     لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *