شماره کارت موسسه حرف آخر بنام عبدالرضا منتظری

شماره کارت مرکزی موسسه حرف آخر بنام عبدالرضا منتظری

با توجه به اینکه خیلی از بچه ها برای تهیه پکیج ها درخواست شماره کارت موسسه حرف آخر بنام عبدالرضا منتظری رو دارند  و با خرید اینترنتی آشنایی ندارند یا با خرید از طریق کارت به کارت راحت تر هستند در این قسمت در مورد این مطلب و چگونگی کلاهبرداری از موسسه حرف آخر برای شما عزیزان میپردازیم.

شماره کارت موسسه حرف آخر بنام عبدالرضا منتظری

متاسفانه خیلی از افراد با بهانه های مختلف از افراد دیگر و با شماره کارت های دیگر اقدام به خرید می کنند که موسسه حرف آخر هیچ مسولیتی در قبال خرید از کارت های دیگر که بنام استاد عبدالرضا منتظری نمی باشد رو ندارد و از شما عزیزان خواهشمندیم از طریق شماره کارتی که از طریق پیامک تلگرام یا واتساپ شماره ۰۹۱۲۵۱۵۷۶۰۰ دریافت میکنید که شماره کارت مرکزی موسسه حرف آخر می باشد اقدام به خرید کنید تا اسیر شیادان و کلاهبرداران کنکوری نشوند.

که بعد از واریز وجه عکس فیش واریزی رو به شماره ۰۹۱۲۵۱۵۷۶۰۰ ارسال نمایید و یا با شماره تماس ۰۹۱۲۵۱۵۷۶۰۰ تماس بگیرید تا شما رو در امر خرید کاملا راهنمایی کنند.

خرید اینترنتی از حرف آخر

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و خرید اینترنتی شما می توانید از طریق وب سایت مرکزی موسسه و قسمت فروشگاه حرف آخر محصولات و پکیج های مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید و با دریافت رمز دوم از خودپرداز بانک صادرکننده اقدام به خرید اینترنتی نمایید.

ولی شما عزیزان برای دریافت مشاوره رایگان از طریق مشاورین موسسه با شماره های:

  • ۰۲۱۷۷۴۱۱۶۰۰
  • ۰۹۱۲۵۱۵۷۶۰۰
  • ۰۹۳۸۵۱۵۷۶۰۰

در تماس باشید تا بهترین منابع موسسه را از طریق مشاورین مجرب فقط تهیه کنید.

نحوه ارسال پکیج های موسسه حرف آخر

بعد از واریز وجه مورد نظر یا خرید اینترنتی انبار موسسه حرف آخر با رعایت پروتکل های بهداشتی و بسته بندی از طریق اداره پست یا ترمینال که از قبل حتما با شماره ۰۲۱۷۷۴۱۱۶۰۰ تماس بگیرید و نحوه ارسال بسته خود را برای همکاران ما تعیین کنید. از طریق پست سه روز کاری طول می کشد تا بسته بدست شما عزیزان برسد و از طریق ترمینال بعد از واریز (که حتما از طریق شماره ۰۹۱۲۵۱۵۷۶۰۰ قبل از واریز و یا سفارش محصول با موسسه در تماس باشید) یک روز طول می کشد و فردای آن روز بسته بدست شما خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *