شیمی سال دهم حرف آخر ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

توضیحات

در این پک که نسل جدید آموزش حرف آخر می باشد استاد غلامحسین شیروانی تمامی مباحث شیمی فصل اول سال دهم را به صورت کامل تدریس کرده است و هر آنچه را که لازم دارید کامل توضیح می دهد.

که در این پک استاد شیروانی به شکل هوشمندانه ای ارتباط مفهومی بین مفاهیم و مسائل شیمی برقرار کرده است که هم شامل تمرین و تست هم خواهد بود. تمرین های توصفی و هم تمرین های مروری وجود دارد. تدریس به شکل نقشه راه و انیمیشن است که می تواند تدریس را به صورت کامل برای دانش آموز به ارمغان آورد. این پکیج هم می تواند برای تمرین های کلاس درسی و هم می تواند برای تست های آموزشی و کنکور مورد استفاده قرار بگیرد. این پکیج از صفرتاصد همه مباحث را شامل می شود و تمام کتاب های کمک آموزشی و آزمون ها در آن لحاظ شده است. در این پکیج به صورت جدی از روش های سریع استفاده نشده است، چون هدف اصلی این است که فعلا دانش آموزان از لحاظ مباحث درسی و آمتحانات مدرسه ای ساپورت شوند و در ادامه با کامل شدن کتاب های نظام جدید پکیج هایی برای سرعت عمل بالای تست زنی آورده خواهد شد.

فصل اول شیمی سال دهم در پکیج حال حاضر شامل آرایش الکترونی ترکیبات یونی و کووالانسی، شناخت اتم خواهد بود و بخش های مسائل سال دهم مثل استکیومتری در ادامه در یک پکیج دیگر تحت عنوان مسائل شیمی سال دهم آماده خواهد شد.

این پکیج دارای کتاب کار هست که تمامی اسلایدهای تدریس را دارد و تمامی فعالیت ها، متن کامل کتاب درسی و آزمایش ها رو کامل در بر میگیرد و دانش آموز با این پک و آموزش حتی به کتاب درسی و یا هیچ کلاسی نیازی ندارد.

فصل یک شیمی دهم شامل مباحث زیر می باشد،

DVD1:
جلسه اول : تدریس پیدایش اتم ها
جلسه دوم :تمرین زیراتم ها
جلسه سوم : تدریس ایزوتوپ ها
جلسه چهارم :تدریس طبقه بندی عناصر
جلسه پنجم : تدریس بوهر
جلسه ششم :تمرین آرایش الکترونی
جلسه هفتم :تدریس آرایش الکترون
جلسه هشتم : تمرین آرایش الکترونی

DVD2:
جلسه نهم : تدریس ساختار اتم
جلسه دهم :تمرین رفتار اتمها
جلسه یازدهم : تدریس کووالانسی
جلسه دوازدهم :تدریس کووالانسی رسم
جلسه سیزهم : تدریس ترکیبات کووالانسی خاص
جلسه چهاردهم :تمرین های دوره ای
جلسه پانزدهم : تمرین ترکیبات کووالانسی

مجوز انتشار از رسانه های دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *