” فراموش کردن مطالب”۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

” فراموش کردن مطالب”
❇️تعداد زیادی از داوطلبان هر سال بعد از چند ماه مطالعه می گویند: “انگار همه چیز را فراموش کرده ایم، انگار هر چه بیشتر می خوانیم بیشتر یادمان می رود.”

اگر به مطلبی در گذشته مسلط بوده اید ، ولی الان آن را به یاد نمی آورید، این اتفاق به معنای فراموشی آن مطلب نیست، بلکه دسترسی شما به آن مطلب کاهش یافته است.
این کاهش دسترسی یا عدم دسترسی می تواند به دلیل عدم تسلط کافی یا عدم مرور به موقع درسها، استرس ، عدم تمرکز حین مطالعه ، خواب کم و یا تغذیه نامناسب باشد. پس بهتر است حتما خواب کافی، تغذیه مناسب و مرور های کافی را در برنامه خود قرار دهید. و حین مطالعه تا تسلط کافی پیش بروید. و به میزان کافی تست و تمرین داشته باشید. دوستانی که از برنامه های ما استفاده می کنند می دونند که مرور به موقع درسها و ایجاد تسلط هنگام مطالعه از اهداف مهم ما هست.

موسسه حرف آخر با  با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی آموزش منطبق بر متدهای روز دنیا  به منظور شهودی کردن مطالب , کلیه مطالب را به صورت انیمیشن ارائه میدهد و به جای ارائه حجم زیادی از فرمول ها و تکنیک ها تنها با یک الگو , طیف وسیعی از سوالات کنکور را حل می نماید.وشما دیگر نگران فراموش کردن مطالب نخواید شد.

بی شک ما به شما ماهی نمیدیم قصد داریم ماهی گیری رو بهتون یاد بدیم،الگوهایی که برای مثال استفاده میشن راهی رو پیش روی شما خواهند گذاشت تا دیگر نیاز به تجزیه و تحلیل انواع فرمول ها رو نداشته باشید .

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *