فیزیک کنکور ۱۴۰۰

فیزیک کنکور استاد کامیار

در این قسمت میخواهیم در رابطه با فیزیک کنکور ۱۴۰۰ با شما عزیزان صحبت کنیم و مشکلات احتمالی این درس در کنکور پیش رو: فیزیک درسیه که بیشتر داوطلبان با یادگیری اون مشکل دارن طوری که بسیاری از خوندن اون برای کنکور صرف نظر میکنن یا فقط چند مبحث ساده را برای مطالعه انتخاب می کنند.

مشکل داوطلبان با این درس چند نوعه یکی اینکه با یادگیری این درس مشکل دارن و نمی تونن خوب تست بزنن و یا اینکه در تست زنی کند عمل می کنند. اگه میخواین جزو رتبه برتر های کنکور باشید باید قدرت تست زنی بالایی در این درس داشته باشید.

چگونه در فیزیک به کمال برسیم

دوستان عزیز برای اینکه در هر فصلی به تسلط برسین باید چند کاری رو انجام بدین ابتدا باید مطالب رو بخوبی یاد بگیرید برای یادگیری مطالب هم می تونین از جزوه معلمتون یا کتاب های کمک آموزشی که مطالب هر فصلی را با زبان ساده توضیح داده باشن استفاده کنین پس از فراگیری مطالب بلافاصله چند تست آموزشی حل کنید.

اگه تونستین فرمول ها رو برای خودتون اثبات کنین تا تو ذهنتون جا بیفته اثبات فرمول ها هم کاری نداره چون اکثر فصل ها یه فرمول مادر دارن که بقیه فرمول ها از رو اون به دست میان، روز بعد تا می تونید تست حل کنید تا مطالب ملکه ذهنتون بشه و دستتون به تست زدن عادت کنه تا بتونید هر تستی رو در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنین و همچنین با انواع سؤالات اون فصل هم آشنا بشید و زمان را هم فراموش نکنید.

داوطلبی که مطالب رو بخوبی یاد نگرفته باشه یا از روش های طولانی برای حل سوالات استفاده میکنه پس از حل تعداد معدودی تست دچار خستگی میشه و از حل بقیه تست ها خودداری میکنه . اگه شما هم این مشکل رو دارین باید روش یادگیریتون رو عوض کنین . دوستای عزیز کنکوری شما میتونین با تهیه آموزش های استاد کامیار مطالب رو به ساده ترین شکل ممکن یاد بگیرین و همچنین روش های سریع تست زنی رو هم بیاموزین روش هایی که کاملا منطقی و جامعن . اینجاس که دیگه از تست زدن زیاد خسته نمی شید و تازه لذت هم می برید.

موقع تست زنی  هر سوالی که به نظرتون مهمه رو مشخص کنین تا پس از یه مدت دوباره به حل اونا بپردازین . تست هایی رو که مشخص کردین می تونه بهترین منبع برای مرور مطالب یادگیری شده باشد .

احتمالا در فیزیک کنکور ۱۴۰۰ شاید تغییرات زیادی در بارم بندی سوالات نباشیم، فیزیک در کنکور ضریب۲ برای رشته تجربی و ضریب۳ برای رشته ریاضی دارد و جزو مهمترین دروس تخصصی می باشد که در حرف آخر این درس را برای همیشه یاد بگیرید و از آن لذت ببرید و سوالات کنکور را با استاد کامیار قورت بدهید.

برای داشتن شماره تماس با موسسه حرف آخر میتوانید از شماره های زیر در ارتباط باشید:

 

  • ۰۹۱۲۵۱۵۷۶۰۰
  • ۰۹۳۸۵۱۵۷۶۰۰
  • ۰۲۱۷۷۴۱۱۶۰۰

منبع : موسسه حرف آخر مرجع ارائه محصولات کنکوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *