فیلم آموزشی زیست شناسی دوم دبیرستان هیستامین ها

زیست شناسی جزو مهمترین دروس دوره دبیرستان برای رشته تجربی می باشد . چون واقعا اگر دانش آموزی رویای حضور در کادر بیمارستان را دارد حتما باید زیست شناسی را با جان و دل درک کند و یاد بگیرد. ما در موسسه حرف آخر این کار را برای شما عزیزان با ظرافت خاصی انجام داده ایم.
زیست شناسی در آزمون کنکور سراسری ۵۰ سوال را به خود اختصاص می دهد که دارای ضریب ۴ هم می باشد و بیشترین تاثیر را در کنکور دارد لذا حتما باید به صورت جدی این درس را بخوانید . در چند سال اخیر واقعا زیست شناسی ترکیبی و مفهومی شده است یعنی مثل سابق مبحثی یا قسمتی قابل حذف کردن نیست بلکه باید تمام مباحث را به صورت کامل بخوانیم و بتوانیم تست های ترکیبی و مفهومی آنرا کامل بزنیم .

کاری که در پک نبض زیست که حاصل تلاش شبانه روزی مجموعه حرف آخر  بالخصوص استاد شعبانی و استاد شاکری  و بقیه اساتید گرانقدر بوده انجام داده اند اینکه تمام مباحث سال دوم را جمله به جمله با انیمیشن آورده اند و مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند و کاملا مباحث مربوطه را به صورت تمام و ترکیبی آورده شده است . همچنین در این پک حدود ۳۰۰ تست فوق سنگین که ۲-۳ سطح از تست های کنکور بالاتره همراه با تمام تست های کنکور از سال ۹۰ تا ۹۴ و همچنین ۱۰۰۰ درست نادرست رو آورده اند .
این پک شامل ۲۵ ساعت آموزش در ۱۴ حلقه dvd می باشد که تمام مباحث سال دوم به علاوه ۴ فصل اول سال سوم و فصل ۱ و ۹ پیش به صورت ترکیبی کار شده است البته مبحث گیاهی در یک پک جداگانه به صورت مفصل کار شده است . امید است با خواندن این پک به ۳۵ تا ۴۰ درصد سوالات کنکور بتوانید پاسخ بدهید .

                                                                     لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *