معرفی تابع و نمودار شناسی حرف آخر

معرفی تابع و نمودار شناسی حرف آخر

 

از آنجایی که اکثر دانش آموزان در رشته تجربی به تقویت دروس تخصصی از جمله شیمی و زیست که دارای درصد بیشتری برای پزشکی هستند می پردازند پس از اهمیت ریاضی غافل می شوند و اکثرا درصد کمی از این درس را کسب می نمایند و نمی توانند درصد ایده آل و رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند زیرا رقابت اصلی رتبه بندی دانش آموزان در رشته تجربی بیشتر بر روی درس ریاضی و فیزیک است زیرا کمتر کسی به این دو درس توجه دارد اما باید این سوال را پاسخ داد که چرا دانش آموزان به درس ریاضی ( رشته تجربی ) اینقدر بی علاقگی نشان میدهند ؟ شاید روش مطالعه درستی ندارند , شاید مشاور خوبی ندارند , شاید روش و شیوه ای که مورد استفاده قرار میدهند درست نیست و … اما نگران نباشید موسسه حرف اخر برای تمامی این مشکلات راه چاره ای اندیشیده است که با استفاده از آن میتوانید غول ریاضی را شکست دهید و درصد ایده آل خودتان را از کنکور کسب کنید اما چگونه ؟ در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم .

موسسه حرف آخر در اقدامی با استفاده از بکار گرفتن اساتید مجرب همچون استاد منتظری که نمونه تدریس استاد منتظری یکی از بهترین تدریس ها است و بکار گیری رتبه های برتر کنکور در جهت ارائه مشاوره و پشتیبانی محصولات و با بکار گیری روش هایی همچون شهودی سازی و انیمیشن و استفاده از الگو بجای تکنیک و فرمول و درگیر کردن دانش آموز با سوال و فعال کردن نیم کره راست مغز او و … اقدام به ظبط و تهیه فیلم های آموزشی فوق حرفه ای و موثر و بی نظیر کرده است تا دانش آموزان بتوانند آنچه را طلب میکنند بدست بیاورند پس عزیزان می توانند با استفاده از خرید دی وی دی های آموزشی تابع و نمودار شناسی و سایر مباحث ریاضی همچون معادلات و نا معادلات ریاضی رشته تجربی مثلثات و تصاعد هندسی و … درصد مورد نیاز در درس ریاضی را برای قبولی رشته مرود نظر خود را بزنید و دانشگاه مورد نظر خود را تعیین کنید.

استاد منتظری در این مجموعه همه مطالب را به صورت کاملا فول انیمیشن و تصویری تدریس کرده و در نهایت همه تست سراسری های ۱۰ سال اخیر رو برای شما دقیقا با سبک آموزشی خود حل کرده که دیگه با اطمینان خاطر و مجهز به سلاحی به اسم الگو به جنگ کنکورهای  ۹۷و ۹۸ و … بری . با مشاهده تنها یک بار این فیلم های آموزشی می توانید تفاوت یک تدریس فوق العاده و معمولی را تجربه کنید .

 


راه های ارتباطی با مشاورین ارشد رتبه پرور موسسه حرف آخر:

تلفن : ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶  – ۰۹۹۰۳۳۵۷۰۲۰

ساعات تماس با مشاورین حرف آخر:  به صورت شبانه روزی (حتی روز های تعطیل)

سایت مرکزی موسسه حرف آخر: www.harfeakher.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *