معرفی دین و زندگی جامع کنکور حرف آخر

معرفی دین و زندگی جامع کنکور حرف آخر

با خرید فیلم های آموزشی دین و زندگی جامع کنکور می توانید با پرداخت هزینه کم در کمترین زنان ممکن بیشترین و مورد نیاز ترین مطالب برای درست زدن تست ها را فرا بگیرید و بتوانید در پاسخگویی به تست های دین و زندگی کنکور موفق باشید . در این دی وی دی ها با استفاده از روش هایی همچون ارائه روش الگو سازی میتوانید تست ها را درست بزنید . مجموعه دین و زندگی جامع کنکور متشکل شده است از دین و زندگی سال های دوم و سوم و چهارم که با خرید این پک میتوانید به سه پک دسترسی داشته باشید . علاوه بر این با خرید دی وی دی های دین و زندگی جامع میتوانید از مشاوره اساتید تراز اول کشور و رتبه های برتر کنکور سال های اخیر بهره مند شوید .

دانش آموزان زیادی در طول این چند سال داشتیم که توانسته اند در این درس درصد سه رقمی را کسب کنند . معارف از لحاظ درصد بالا در رتبه اول قرار دارد. کاری که در مجموعه حرف آخر صورت گرفته این است که استاد یوسفیانپور به صورت کاملا تصویری کدگزاری و رمزگردانی های فوق العاده زیبایی را انجام داده است. با توجه به اینکه یک داوطلب می خواهد در حلقه رقابتی کمتر از هزار قرار گیرد باید این را بداند که شصت هفتاد برای دین و زندگی مساعد نیست دین و زندگی را باید بالای نود زد و این کار باید صورت گیرد و با حرف آخر قطعا صورت می گیرد . شما می توانید کل دین و زندگی کنکور را در کمتر از حداکثر یک هفته به اتمام برسانید .
دین و زندگی سال دوم
کتاب سال دوم متشکل از شانزده درس می باشد که از این تعداد درس نه تست طرح می شود. استاد یوسفیانپور برای سال دوم پنج الگو را ارایه کرده اند. که از سه الگوی اول در کنکور سراسر پنج تست و از دو الگوی باقیمانده چهار تست طرح می شود. کل دین و زندگی سال دوم در کمتر از هشت ساعت جمع شده و تمامی مباحث در این هشت ساعت مکررا تکرار می شوند . جالب است بدانید که استاد ۲۷۰ تست نیز برای دین و زندگی سال دوم حل می کنند . شاید فکر کنید که تمامی مباحث تدریس نمی شوند . نه کل مطالب کتاب درسی حتی بدون جا انداختن یک کلمه تدریس می شوند .
دین و زندگی سال سوم
دین و زندگی سال سوم همانند سال دوم از شانزده درس تشکیل شده است که از این تعداد درس نه تست طرح می شود . کل دین و زندگی سال سوم در شش ساعت تدریس می شود . و چهار الگو برای کتاب سال سوم ارایه شده است که شما قادر خواهید بود با این چهار الگو هر تستی را در کمترین زمان به زانو در بیاورید. استاد در این شش ساعت ۱۵۰ نمونه تست نیز برای شما حل میکنند . تمام آیات و روایات به شکل داستان و انیمیشن بیان می شوند و شما به ساده ترین شکل ممکن کل مطالب را یاد می گیرید .
دین و زندگی سال چهارم
کتاب سال چهارم ده درس می باشد و از این تعداد درس هفت تست طرح می شود . استاد کل دین و زندگی سال چهارم را در شش ساعت تدریس می نمایند . چه خوب است که شما کتاب به این مهمی را در شش ساعت بیاموزید و مقتدرانه هر تستی را پاسخ دهید . استاد پنج الگو برای سال چهارم بیان نموده اند. پنج الگویی که شاهکار می کنند . استاد در پایان هر جلسه تدریس یک سری جمع بندی ها انجام داده است که در نوع خود بی نظیر است .


راه های ارتباطی با مشاورین ارشد رتبه پرور موسسه حرف آخر:

تلفن : ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶  – ۰۹۹۰۳۳۵۷۰۲۰

ساعات تماس با مشاورین حرف آخر:  به صورت شبانه روزی (حتی روز های تعطیل)

سایت مرکزی موسسه حرف آخر: www.harfeakher.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *