معرفی شیمی دهم دکترشیروانی۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

معرفی شیمی دهم دکترشیروانی

سال دهمی های عزیز نکته ای رو که باید مورد نظر قرار بدید اینه که شروع مطالعه برای کنکور از همین پایه ی دهم شروع میشه. همه ی رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور کسایی بودند از همون سال دوم دبیرستان نظام قدیم یا همین سال دهمی که شما هستید برنامه ریزی برای کنکورشون رو شروع کردند.

احتمالا میپرسید چجوری باید این کار رو بکنید ؟

جوابش خیلی جواب ساده و کامل و مقطوعی نیست ولی به طور کلی باید پا رو از سطحی که از شما انتظار هست توی مدرسه فراتر بگذارید و سعی کنید کتاب های درسی رو نه در سطح خودشون بلکه در سطحی بالاتر در همون مباحث بلد باشید.

در  پک شیمی دهم که نسل جدید آموزش حرف آخر می باشد استاد غلامحسین شیروانی تمامی مباحث شیمی  سال دهم را به صورت کامل تدریس کرده است و هر آنچه را که لازم دارید کامل توضیح می دهد.

که در این پک استاد شیروانی به شکل هوشمندانه ای ارتباط مفهومی بین مفاهیم و مسائل شیمی برقرار کرده است که هم شامل تمرین و تست هم خواهد بود. تمرین های توصفی و هم تمرین های مروری وجود دارد. تدریس به شکل نقشه راه و انیمیشن است که می تواند تدریس را به صورت کامل برای دانش آموز به ارمغان آورد. این پکیج هم می تواند برای تمرین های کلاس درسی و هم می تواند برای تست های آموزشی و کنکور مورد استفاده قرار بگیرد. این پکیج از صفرتاصد همه مباحث را شامل می شود و تمام کتاب های کمک آموزشی و آزمون ها در آن لحاظ شده است. در این پکیج به صورت جدی از روش های سریع استفاده نشده است، چون هدف اصلی این است که فعلا دانش آموزان از لحاظ مباحث درسی و آمتحانات مدرسه ای ساپورت شوند و در ادامه با کامل شدن کتاب های نظام جدید پکیج هایی برای سرعت عمل بالای تست زنی آورده خواهد شد.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *