معرفی مثلثات و تصاعد هندسی (رشته ریاضی) حرف آخر

معرفی مثلثات و تصاعد هندسی (رشته ریاضی) حرف آخر

ریاضیات از جمله دروسی است که در عین سادگی اکثر دانش آموزان خیلی راحت نمیتونن تست هاشو حل کنند، یکی از دلایلی که دانش آموزان نمی توانند از پس تست های مثلثات بر بیان، سوال های مفهومی و ترکیبی هستش که فکر میکنند چون فرمولی برای اون تست وجود نداره نمیشه حلش کرد . اما تا زمانی که با این ذهنیت سراغ مثلثات برید نه تنها از سوال مربوط به این مبحث رو نمیتونید حل کنید ، بلکه سوالاتی که به صورت ترکیبی با مباحثی مثله حد و مشتق و انتگرال می آید دچار مشکل می شوید .

اما فقط خوندن میتونه کافی باشه ؟ خیلیا میخونن دلیل نتیجه نگرفتنشون چیه ؟ چرا باز اکثر دانش آموزا نمیتونن بیشتر ریاضی رو بیشتر از ۲۵% بزنن !!! پس فقط خوندن ملاک موفقیت نیست ، استفاده از منابع آموزشی معتبر هم یکی از مهمترین پارامترهای موفقیت است . موسسات آموزشی زیادی در سطح کشور هستن حتی چندین ساله دارن مستمر کار میکنن اما باز نتونستن دانش آموزا رو به درصدهای بالا برسونن . دلیل اصلی این میتونه باشه که این موسسات در واقع فقط همون مطالب کتاب های درسی رو در قالب دی وی دی بدون اینکه خلاقیت و نوآوری تو سبک آموزشی صورت بگیره ، ارائه میدن . در نتیجه بازم بچه ها با انبوهی از فرمول ها و روش ها و تکنیک های مختلف مواجه میشن ، که بازم همون آش و همون کاسه …….

حالا چرا موسسه حرف آخر ؟؟ سوال خوبیه … . آیا شما میتونستید یه زمانی به این تصور برسید که ریاضیات رو بدون فرمول حل کنید! کاری که برای اولین بار در سطح کشور توسط موسسه حرف آخر و استاد خلاق و باهوش آن، استاد منتظری، صورت گرفته است. استاد منتظری همه مباحث ریاضی رو به صورت کاملا انیمیشنی و تصویری کار کرده و برای هر مبحث فقط و فقط یک الگو ارائه داده است.

مثلا در مورد همین پکیج مثلثات استاد منتظری همه رابطه ها و فرمول های مثلثاتی رو در قالب یک الگو تحت عنوان دایره عقربه های n سر آموزش داده است و در ادامه تمام تست های سراسری از سال ۸۵ تا ۹۵ را با همون روش آموزشی حل کرده است که اطمینان خاطر به وجود بیاید که با این سبک از آموزش دیگر نباید نگران تست های سال ۹۶ یا ۹۷ یا … بود .

 خرید محصول مثلثات و تصاعد هندسی (رشته ریاضی) حرف آخر


راه های ارتباطی با مشاورین ارشد رتبه پرور موسسه حرف آخر:

تلفن : ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶  – ۰۹۹۰۳۳۵۷۰۲۰

ساعات تماس با مشاورین حرف آخر:  به صورت شبانه روزی (حتی روز های تعطیل)

سایت مرکزی موسسه حرف آخر: www.harfeakher.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *