معرفی محصول مثلثات و تصاعد هندسی حرف آخر

معرفی محصول مثلثات و تصاعد هندسی حرف آخر

مثلثات و تصاعد نیز یکی دیگر از مباحث ریاضی هستند که دانش مختص به خود رو برای حل تست هاشون میطلبن چون نه تنها فراگیری مطالب مثلثات در حل تست های خود ریاضی کمک خواهد کرد بلکه در درس فیزیک نیز مورد استفاده قرار میگیرد پس دانش آموزان عزیز باید به فکر راهی برای فراگیری این مطالب باشند.

 

بحث مباحث مثلثات و تصاعد ریاضی رشته تجربی امروزه به یکی از پیچیده ترین مطالب برای دانش آموزان تبدیل شده است زیرا با توجه به اینکه روش طرح سوالات چند سال است تغییر کرده است پس باید دانش آموزان عزیز بجای استفاده از روش های قدیمی و زمان بر به روش های نوین روی بیاورند تا بتوانند درصد مورد نظر از درس ریاضی را بزنند و موفق به کسب رتبه مورد ایده آل خود در کنکور شوند . موسسه حرف اخر با ارائه روش های نوین و موثر ترین روش ها اقدام به تهیه فیلم های آموزشی درس ریاضی رشته تجربی کرده است که در این میان فیلم های آموزشی مثلثات و تصاعد هندسی نیز در این دسته بندی قرار میگیرند که با روش خاصی و فوق العاده موثری تهیه شده اند که با مشاهده یکی از دی وی دی های ریاضی رشته تجربی میتوانید تفاوت یک تدریس معمولی و یک تدریس فوق العاده را درک کنید .

در این دی وی دی ها با تدریس یکی از برجسته ترین اساتید سطح کشور اصول جدیدی رعایت شده است که از این اصول میتوان به مواردی از جمله دست به قلم کردن دانش آموز , درگیر کردن ذهن دانش آموز با سوال و فعال کردن نیم کره راست مغز , آموزش شهودی و الگو سازی و در نهایت موثر ترین تدریس در بهترین زمان ممکن اشاره کرد . از سوی دیگر از آنجایی که این درس ها و مباحث همگی تدریس تک استاده هستند یعنی فقط تدریس استاد منتظری هستند پس دانش آموز بهتر میتواند مطالب را درک کند زیرا ذهن او برای پذیرش یک نوع آموزش توسط یک نفر آماده میشود . شما عزیزان میتوانید با تهیه و خرید دی وی دی های آموزشی ریاضی رشته تجربی و مباحث ان از جمله خرید دی وی دی های آموزشی مثلثات و تصاعد هندسی به درصد بالایی از درس ریاضی برسید و بتوانید سوالات این مبحث را پاسخ دهید .

 


راه های ارتباطی با مشاورین ارشد رتبه پرور موسسه حرف آخر:

تلفن : ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶  – ۰۹۹۰۳۳۵۷۰۲۰

ساعات تماس با مشاورین حرف آخر: به صورت شبانه روزی (حتی روز های تعطیل)

سایت مرکزی موسسه حرف آخر: www.harfeakher.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *