معرفی مسائل شیمی حرف آخر

معرفی مسائل شیمی حرف آخر

شیمی در سال های اخیر با پیچیدگی خاصی همراه بوده است بطوریکه اکثر دانش آموزان قادر به پاسخگویی به سوالات شیمی کنکور نیستند و نیمتوانند درصد بالایی از این درس را بزنند از این رو باید روش های قدیمی و معمولی برای مطالعه شیمی را کنار گذاشت و به روش های جدید روی آورد . در فیلم های آموزشی مسائل شیمی کنکور که با تدریس استاد شیروانی ضبط شده اند تمامی مباحث تدریس شده است و بجای استفاده از فرمول ها و تکنیک های مختلف و متعدد از روش هایی همچون الگو سازی و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز استفاده شده است تا در کمترین زمان بیشترین و موثر ترین مطالب برای دانش آموز تحلیل شود و در ذهن وی گنجانده شود پس با خرید دی وی دی های آموزشی مسائل شیمی کنکور میتوانید شیمی را با استفاده از روش های ساده ای حل کنید و به پاسخ درست برسید .

ممکن است برخی از دانش آموزان برای حل تست های شیمی با مشکل محاسباتی روبرو باشند و بدلیل ضعف در ریاضی نتوانند محاسبت شیمی را درست انجام دهند که برای حل این مشکل نیز موسسه حرف آخر مجموعه هایی برای محاسبات تهیه کرده است تا دانش آموزان بتوانند محاسبات درستی برای رسیدن به جواب نهایی انجام دهند . از سوی دیگر با خرید فیلم های آموزشی مسائل شیمی کنکور از پشتیبانی محصولات و ارائه مشاوره توسط اساتید تراز اول کشور و رتبه های برتر کنکور سال های اخیر برخوردار میشوید .

در کنکور چند سال اخیر درس شیمی دانش آموزان را کاملا غافلگیر کرده است طوری که همه معادلات بچه ها را به هم زده است . درس شیمی دارای ضریب ۲ و برای بعضی رشته ها دارای ضریب ۳ می باشد اگر واقعا به فکر درصد بالا در کمترین تایم ممکن هستید باید روش قدیمی را فراموش و سراغ ایده ها و الگوهای نو باشید .
مسائل شیمی جزو مباحثی است که دانش آموزان را واقعا سر در گم می کند و حدودا ۱۴ تا ۱۷ سوال  که ۵۰درصد کنکور می شود در بر می گیرد و دانش آموزان در این درس اکثرا به مشکل برمیخورند چون هم تایم آنها را می گیرد و هم  در محاسبات و فرمول ها به مشکل بر می خورند .
کل مباحث مسائل شیمی را تنها با سه الگوی جادوی از استاد شیروانی به راحتی زیر ۱۰ ثانیه پاسخ بدهید در این پک شما ۱۵ ساعت آموزش میبینید و در ۱۰ ساعت به راحتی قادر به حل تست های کنکور از سال ۸۸ تا ۹۶ همراه با استاد خواهید بود .
در این مجموعه علاوه بر تدریس شیمی مسائل خواهید خواند :

حل کلیه تست های کنکور سراسری رشته تجربی ( داخل و خارج از سال ۹۶-۸۸ )
حل کلیه تست های کنکور سراسری رشته ریاضی ( داخل و خارج از سال ۹۶-۸۸ )
حل تست های تالیفی مکمل که مباحث کم سوال در کنکور سراسری را نیز پوشش داده است.


راه های ارتباطی با مشاورین ارشد رتبه پرور موسسه حرف آخر:

تلفن : ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶  – ۰۹۹۰۳۳۵۷۰۲۰

ساعات تماس با مشاورین حرف آخر:  به صورت شبانه روزی (حتی روز های تعطیل)

سایت مرکزی موسسه حرف آخر: www.harfeakher.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *