معرفی و توضیحات فیزیک سال سوم حرف آخر -۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

معرفی و توضیحات فیزیک سال سوم حرف آخر 

✅ درقسمت توزیع بار و ولتاژ در خازن ها، سبک رایج استفاده از فرمول ها و محاسبه ی ترتیبی است که بسیار زمان بَر است زیرا گاهی هدف سوال، خود تقسیم بار یا ولتاژ نیست بلکه این عمل وسیله ی یافتن نتیجه است. در حرف آخر، این عمل با درک مستقیم و بدون فرمول انجام می شود که اولاً بسیار سریع است و ثانیاً مسایل را تا هر حد پیچیدگی به راحتی و بدون خطا حل می کند.

✅ در هیچ کتابی در حال حاضر طبقه بندی مسایل دو حلقه ای در مدار را نداریم. اما در دی وی دی حرف آخر، ما دو حلقه ای های متقارن را که در کنکور ۹۵ سوال آمده جزو یکی از تقسیمات خود آورده ایم. روش خاصی در آن مدارها وجود دارد که فقط و فقط در این دی وی دی گفته شده. در واقع ما با این کار دید بسیار مفهومی به ساختار این مدارها داده ایم که به طور رایج در هیچ کتاب یا دی وی دی موجود در بازار وجود ندارد. سبک محاسبه ی انواع توان در باتری ها نیز بسیار ساده شده و از روشی به نام ولتاژ آشکار و نهان استفاده شده است. این کار به طور رایج در کتاب ها به صورت فرمولی با حجم سه برابر انجام می گردد.

✅ مغناطیس یک بخش خاص است که سبک معمول آموزش آن مبتنی بر فرمول چینی و رابطه سازی است. دیدگاه دانش آموزان در مغناطیس مثلاً در تعادل میدانی، حفظ فرمول است . ما هیچ فرمولی در این قسمت نداریم و مسایل مربوطه را در یک چشم به هم زدن حل می کنیم زیرا جواب در دل سوال است. در سیم های موجود در میدان خارجی نیز سبک جدیدی ارایه شده که خم سیم ها را هموار می کند و با تقارن، مقدار زیادی از راه حل را از بین می برد. تیپ ها ی جدیدی نیز در حلقه ها و سیملوله ها می بینید که در کتب رایج وجود ندارد. این ها همان پیش بینی های ما هستند برای کنکور سال بعد. نمودار شناسی ما در قسمت القا منحصر به فرد و مبتنی بر مفهوم شیب خط است که در سبک رایج، مبتنی بر فرمول است و پراکنده تشریح می گردد. قسمت خوالقایی ما کاملاً مفهومی و جدید تدریس شده و در فهم مسایل به جای روابط از درک مستقیم کمک می گیریم. القای متقابل دارای مسایل جدیدی است که تا به حال مطرح نشده اند. در جریان متناوب نیز کار به طور حرفه ای و بسیار پر مثال ارایه شده است که تکامل غیر قابل رقابتی دارد. این قسمت در کنکورها ی اخیر از بخش های سخت شناخته شده است.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *