معرفی و توضیحات پکیج بی نظیر شیمی پیش دانشگاهی مفاهیم استاد شیروانی -۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

معرفی و توضیحات پکیج بی نظیر شیمی پیش دانشگاهی مفاهیم استاد شیروانی 

مفاهیم شیمی جزو مبحث های به نسبت آسون درس شیمی به حساب می آید که دانش آموزان این قسمت رو دست کم می گیرن و در کنکور به مشکل می خورن پس واقعا ضروری هستش که مفاهیم رو هم به نسبت مسائل جدی بگیرید تا دچار مشکل نشوید. در این پکیج استاد شیروانی تمامی مباحث رو کامل به صورت انیمیشن و الگو با بیانی شیوا و رسا به  شما آموزش می دهد که باعث می شود به حافظه تصویری شما برود و درصد فراموشی به صفر میل کند.

مشخصات شیمی پیش ۱و۲ را می‌توان در نمودارهای مختلف که در سینتیک و تعادل و اسید-باز مطرح می‌شود تا مسایل گوناگونی که در تمام فصل‌های آن مورد بحث قرار می‌گیرد خلاصه نمود. (بحث مسایل شیمی پیش تنها در ۵ جلسه در پک مسایل به صورت کامل ارایه شده است)
تسلط بر مفاهیم شیمی رمز موفقیت در پاسخگویی تستها در این زمینه با هر درجه سختی و در مدت زمان ۶۰ ثانیه است. بنابراین در این مجموعه تمام مفاهیم ساده و پیچیده با انیمیشنهای بسیار دقیق و عمیق ارایه شده و به صورت کامل و بحث شده است،طوریکه بعد از مطالعه و مشاهده هر جلسه مباحث کتاب شیمی پیش مانند مومی در دستان شما خواهد بود و به سادگی می‌توانید در مورد هر یک از آنها در بحث شرکت کنید.
هرجا که نیاز بوده است،نمودارهای بسیار متنوعی ارایه و تجزیه و تحلیل شده است تا توانایی استفاده کننده از مجموعه در این زمینه در حد حرفه‌ای ارتقا یابد.
در فصل سینتیک نمودارهای انرژی مسیر واکنش در حالتهای بسیار متنوعی بحث شده است.
نظریه برخورد و حالت گذار در سطحی ارایه می‌شود که هر واکنشی در سطح کنکور سراسری را بتوانید با یک نگاه پاسخ گویید.
در عوامل موثر بر تعادل،ارایه نمودارهای بسیار حرفه‌ای سبب می‌شود تا هر نوع سوالی در این زمینه برای شما ساده باشد.
در اسید-باز که به فصل سخت شیمی معروف است،متوجه خواهید شد که با جادوی انیمیشن این فصل یکی از شیرین‌ترین و ساده‌ترین فصلهای شیمی است.
در الکتروشیمی آنقدر ساختار سلولهای الکتروشیمیایی و الکترولیتی را با انیمیشنهای متنوع بحث و بررسی می‌نماییم که دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند و تبدیل به یک متخصص در الکتروشیمی می‌شوید

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *