معرفی پکیج جمع بندی ۷۰% استادکامیار۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

معرفی پکیج جمع بندی ۷۰% استادکامیار

پک فیزیک جمع بندی حرف آخر می پردازیم مجموعه ای که حاصل چند ساله و تجربه استاد کامیار می باشد که فقط و فقط در ۲۳ ساعت تدریس شده است، که دارای کتاب کار، نقشه راه، تست های تکمیلی، برنامه منظم و الگوها و روش های بی نظیری از استاد می باشد که مطمئنا شما با ۲۴ جلسه که همراه با آموزش و تست های بسیار متنوع می باشد به درصدی بالای ۶۵ میرسید

فیزیک درسیه که بیشتر داوطلبان با یادگیری اون مشکل دارن طوری که بسیاری از خوندن اون برای کنکور صرف نظر میکنن یا فقط چند مبحث ساده را برای مطالعه انتخاب می کنن . مشکل داوطلبان با این درس چند نوعه یکی اینکه با یادگیری این درس مشکل دارن و نمی تونن خوب تست بزنن و یا اینکه در تست زنی کند عمل می کنند . اگه میخواین جزو رتبه برتر های کنکور باشید باید قدرت تست زنی بالایی در این درس داشته باشید .

داوطلبی که مطالب رو بخوبی یاد نگرفته باشه یا از روش های طولانی برای حل سوالات استفاده میکنه پس از حل تعداد معدودی تست دچار خستگی میشه و از حل بقیه تست ها خودداری میکنه . اگه شما هم این مشکل رو دارین باید روش یادگیریتون رو عوض کنین . دوستای عزیز کنکوری شما میتونین با تهیه آموزش های استاد کامیار مطالب رو به ساده ترین شکل ممکن یاد بگیرین و همچنین روش های سریع تست زنی رو هم بیاموزین روش هایی که کاملا منطقی و جامعن . اینجاس که دیگه از تست زدن زیاد خسته نمی شید و تازه لذت هم می برید . موقع تست زنی  هر سوالی که به نظرتون مهمه رو مشخص کنین تا پس از یه مدت دوباره به حل اونا بپردازین . تست هایی رو که مشخص کردین می تونه بهترین منبع برای مرور مطالب یادگیری شده باشد .

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *