معرفی پکیج شیمی سال دوم مفاهیم استاد شیروانی-۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

معرفی و توضیحات پکیج بی نظیر شیمی سال دوم مفاهیم استاد شیروانی 

در فصل اول سال دوم با مفاهیم پایه اتم آشنا می‌شویم.حرکت الکترونها در اطراف هسته و نحوه قرار گرفتن آنها به زیبایی نشان داده شده است.چهار عدد کوانتومی با انیمیشنهای متنوع به راحتی در ذهن جای می‌گیرد و ارتباط آنها در جمع‌بندیهای متنوع و اصولی که ارائه می‌گردد سبب می‌شود که هر سوالی از اعداد کوانتومی به راحتی قابل پاسخگویی باشد.انرژی یونش یکی دیگر از مطالبی است که در این فصل مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
در فصل جدول تناوبی باید بار چگونگی ایجاد جدول تناوبی، گروه و دوره و از همه مهمتر، روندهای تناوبی آشنا شویم.با ارائه انیمیشنهای بسیار مفهومی،روندهای تناوبی به یکی از شیرین‌ترین موضوعات شیمی تبدیل می‌شود و جمع‌بندیهایی که به کمک انیمیشن ارائه می‌شود چنان قدرت شما را در تجزیه و تحلیل مطلب این فصل بالا می‌برد که دیگر تستها و سوالات نمی‌توانند صفت سختی را با خود یدک بکشند.
جادوی انیمیشن در فصل سوم سال دوم اوج می‌گیرد و نحوه تشکیل ترکیبات یونی،تعداد الکترون رد و بدل شده،تغییرات شعاع در تبدیل اتم به یون و تغییرات شعاع یونها در جدول به راحتی تدریس و تفهیم می‌گردد.در تشکیل ترکیبات یونی،نقل و انتقالات الکترونی به زیبایی با انیمیشن‌های متنوع تدریس می‌شود و در ذهن شما حک خواهد شد.
پس از دیدن جلسات رسم ترکیبات کووالانسی به توانایی خارق‌العاده‌ای در بررسی ترکیبات کووالانسی می‌رسید به نحوی که حتی نیازی به قلم و کاغذ ندارید و همه چیز در ذهنتان صورت خواهد گرفت.هیچ موضوعی در این فصل بی دلیل ارائه نخواهد شد و هر آنچه را که خواهید آموخت با دلیل و منطق است. شیمی یعنی ترکیبات آلی. تا به حال بیش از ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ ترکیب آلی سنتز و شناسایی شده است و ترکیبات معدنی در مقابل آنها از نظر تعداد بسیار ناچیز هستند.رسم و نامگذاری این ترکیبات با سیستم‌های تدریسی که ارائه می‌شود بسیار ساده و مفهومی است.دیگر ترکیبات آلی سخت نیست.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *