معرفی پک جمع بندی زیست شناسی حرف آخر (انسانی، جانوری و گیاهی)

معرفی پک جمع بندی زیست شناسی حرف آخر (انسانی، جانوری و گیاهی)

آنچه در این مجموعه می بینید جمع بندی کامل زیست شناسی می باشد که حدود ۸۰ درصد کنکور رو در بر می گیرد و دانش آموزان با این مجموعه به ۸۰ درصد مطالب در ۴۵ ساعت تسلط پیدا می کنند که شامل مباحث گیاهی جانوری و انسانی می باشد.

پکیج گیاهی

بسیاری از داوطلبان تجربی مبحث گیاهی را اصلا متوجه نمی شوند چه برسد به اینکه بتوانند به تست های آن پاسخ دهند . شاید همین گیاهی باشد که در زیست شناسی تفاوت­ درصدها را رقم می­زند. چون به گفته بسیاری از داوطلبان سنگین ترین سؤالات زیست شناسی همین سؤالات گیاهی هستند .کاری که در این پک انجام شده این است که ابتدا مفاهیم به طور کامل آموزش داده می شوند جهت یادگیری از تصاویری استفاده شده است که در نمونه های خارجی نیز نمی توانید بیابید چون خالق این تصاویر دپارتمان زیست شناسی حرف آخر است حال شما مطلب را کامل فرا گرفته اید اما مشکل اینجاست که اشکال کتاب درسی نیز در کنکور مورد سؤال واقع می شوند ، نگران نباشید تمام آموخته هایتان با اشکال کتاب درسی تطبیق داده می شوند و مطمئن می شوید که هیچ چیز اضافه ای نیاموخته اید .اشکال که مورد بررسی قرار گرفت نوبت به بررسی خط به خط کتاب درسی می رسد ، خط به خط کتاب درسی با روش رتبه برتر ها بررسی می شود . و در نهایت تست هایی مطرح و حل می شود که امکان طرح آنها در کنکور سراسری بسیار بالاست.

پکیج جانوری

تو چند سال اخیر سؤالات زیست شناسی به شدت ترکیبی شدن یعنی شما کمتر سؤالی رو پیدا میکنید که به طور قاطع بگید این سؤال فقط مربوط به صفحه فلان و مبحث فلان میشه بلکه هر سؤال مربوط به چند مبحث میشه که هر کدوم از مبحث ها در جاهای مختلفی از کتاب زیست شناسی اومدن. شما باید زیست شناس شوید نه کتاب دوم و سوم و پیش را فقط بخوانید. این شدت ترکیب سؤالات تو مبحث جانوری به اوج خودش رسیده جونورای زیادی داریم که هر کدومشون در مناطق زیادی از کتابای زیست شناسی جا خوش کردن. آرزوی هر داوطلبی اینه که هر یک از این جونورارو تو یه قفس مشخص ببینه. نگران نباشید ما این کارو براتون انجام دادیم هر جک و جونوری که اسمش تو زیست شناسی اومده ؛ از کرم خاکی بگیر تا وال سخت کوش ،همشون رفتن زیر میکروسکوپ، اگه تا حالا جانوری رو پراکنده مطالعه کردید با تهیه ی این پک میتونید تمام داشته هاتون رو به بهترین شکل ممکن همراه با بکرترین سوژه ها و نکته ها مرور کنید و یا بیاموزید.

پکیج انسانی

یادگیری زیست شناسی زمانی لذت بخش تر می شود که ما آنچه میخوانیم را ببینیم. در تمام آموزشگاه های مدرن دنیا درس آناتومی و فیزیولوژی و بافت شناسی همراه با تصاویر بسیار متنوع آموزش داده می شوند، این تصاویر درذهن ثبت می شوند و زمان یادگیری را به طور چشمگیری کاهش می دهند. اساتید زیست شناسی حرف آخر اشکال وانیمیشن هایی را برای شما تدارک دیده اند تا شما آنچه را که تا به امروز فقط حفظ کرده بودید را باچشمانتان مشاهده کنید، توضیحات روی شکل ها داده می شوند، انیمیشن هایی را از نحوه عملکرد دستگاه های مختلف بدن می بینید ،اینجاست که شما از یادگیری زیست لذت می برید و اما کار اینجا تمام نمی شود بلکه از نابغه زیست شناس ایران نکاتی را می آموزید که احتمال طرح سؤال از آنها بسیار زیاد است. همیشه داوطلبان کنکور از نداشتن منبع بسیار قوی برای تست زدن گله می کنند. این مشکل شما نیز رفع شده است .تست هایی طرح شده است که بسیار مفهومی و شبیه به سؤالات کنکور سراسری می باشند. دوستان عزیز طراحان کنکور عاشق طرح سؤالاتی با سوژه های جدید و نو هستند که شما تا به امروز نه شنیده اید و نه خوانده اید ، پاسخگویی به این تست ها نیازمند آموزش دقیق و مفهومی زست شناسی می باشد.

خرید محصول


راه های ارتباطی با مشاورین ارشد رتبه پرور موسسه حرف آخر:

تلفن : ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶  – ۰۹۹۰۳۳۵۷۰۲۰

ساعات تماس با مشاورین حرف آخر:  به صورت شبانه روزی (حتی روز های تعطیل)

سایت مرکزی موسسه حرف آخر: www.harfeakher.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *