موفقیت را در شاد زیستن بجویید-۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

 

موفقیت را در شاد زیستن بجویید
قسمت دوم

&#۱۲۸۳۰۸; از اشتباهات خود درس بگیرید
از وقتتان تا کنون بخوبی استفاده نکرده اید؟
در مطالعه دروس کوتاهی کرده اید؟
درصدهایتان در آزمونهای آزمایشی کم شده است؟
بله، ما هم قبول داریم. حیف است که این دوران ارزشمند به هدر برود؛ اما در عین حال نباید اجازه بدهید که اشتباه هایتان باعث دلسردی و نا امیدی شما شوند؛ زیرا این اشتباهات، در حقیقت راه های کسب تجربه هستند؛ فرصتهایی هستند که به شما گوشزد می‌کنند که هنوز هم میتوانید صدای تپیدن قلبتان را بشنوید و زندگی هنوز ادامه دارد.
به قول نويسندهاي، آدم بدبین در هر فرصتی، مشکلات را میبیند، اما آدم خوش بین در هر مشکلی، فرصتی را میبیند.در واقع نباید به خود اجازه شکست خوردن بدهید. شکست به این معنی است که هیچ گاه به هدف خود نخواهید نرسید یا دلیلی برای دست کشیدن از هدف وجود دارد. مطمئن باشید که اگر به هدف نرسیده اید برای آن است که شما به تمرین و تجربه بیشتری احتیاج دارید؛ پس تسلیم نشوید.
&#۱۲۸۳۰۸; از رویارویی با مشکلات فرصت بسازید
زندگی بدون مشکل، بی معنی است، و در واقع همه آن چیزی که در نظر ما خوب جلوه می‌کند، زاییده مشکلاتی است که با آنها دست و پنجه نرم می‌کنیم.
مشکلات شما میتواند یک فرصت باشد؛ پس در هیچ شرایطی نپذیرید که به آخر خط رسیده اید. همین زنده بودن شما، بزرگترین بهانه برای شکرگزاری است.از اینکه زنده هستید و میتوانید این زندگی را با نگاه درست خود به شادمانی و نشاط بگذرانید، خوشحال باشید.
&#۱۲۸۳۰۸; انتقاد پذیر باشید
انتقاد در ماهیت خود نکته مثبتی است و درک این موضوع، راه را برای تغییر و مهم تر از آن، تحول شما هموار می‌کند؛ زیرا بخشی از موفقیت های شما به نحوه برخورد شما با منتقدانتان بر میگردد.گاه دوستان و همکاران شما کارهایی را به شما گوشزد می‌کنند که انجام آنها میتواند باعث پیشرفتتان گردد؛ برای مثال، وقتی کسی از شما میخواهد که به جای برخوردهای خشن، با گشاده رویی و لبخند با دیگران روبرو شوید، و به جای فریاد زدن، آرام صحبت کنید یا اینکه منفی باف نباشید، مطمئن باشید که شما را به سمت شادی بیشتر هدایت می‌کند. اطمینان داشته باشید که وقتی شادی را به دیگران می بخشید خودتان نيز از آن بی نصیب نمیمانید.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *