موفقیت را در شاد زیستن بجویید-۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

موفقیت را در شاد زیستن بجویید
قسمت اول

<<اندوه>> واژه ای است که بسیاری از کنکوریها با آن آشنا هستند و حداقل در برهه هایی از سالی که برای کنکور درس میخوانند، گرفتار آن میشوند؛ زمانی که حس می‌کنند با توجه به تلاششان، نتیجه مورد نظر خود را کسب نکرده یا از امیدها و آرزوهایشان فاصله گرفته اند و احتمال رسیدنشان به آنچه میخواهند، کم است.
در این زمانها چه باید کرد؟ زمانهایی که یک نوجوان ۱۸ ساله احساس می‌کند كه شور زندگانی در او کمرنگ شده است. پیش از هر چیز بدانید انسانهای زیادی هستند که سختی های زیادی را متحمل شده یا به بیماریهای مهلکی مبتلا شده اند. بسیاری از این افراد در طول سالها به تجربه هایی رسیده اند که ارمغان و دستاورد آن درک زیبایی زندگی بوده است.نکته های زیر، راه های رسیدن به همین درک زیبایی است.
&#۱۲۸۳۰۸; مثبت فکر کنید و مثبت عمل کنید
لازمه ی شادی و شاد بودن و شاد زيستن، مثبت اندیشی و جست و جوی خوبی ها و زیبایی ها و ایجاد تعادل در زندگی است.
هرگز اجازه ندهید كه افکار منفی، چون موریانه هایی،مسّرت و شادکامی زندگیتان را از بین ببرند و بر شما مسلط شوند.
انسان با ریشه های مسر نگرش منفی به دنیا، چیزی جز روحیهای افسرده، غمگین و حالتی خشمگینانه ندارد و این نگرش منفی، تخریبگر روح و جسم انسان و جامعه است؛ البته اشخاص شاد فقط مثبت نمی اندیشند، بلکه مثبت هم عمل می‌کنند.
برای شاد بودن و شاد زيستن، باید افکار خود را عوض کنید، اما منتظر از راه رسیدن احساسات نباشید. افراد شاد بر چگونه عمل کردن و چگونه اندیشیدن خود کنترل مستقیم دارند و آنچه را که احتیاج دارند طلب می‌کنند.
همان طور که نعمت ها معمولا از آسمان به زمین نمی افتند، از شکایت کردن نیز چیزی عاید انسان نمیشود؛ پس به جای شکایت کردن، به دنبال خواسته های خود بروید و بدانید که ثابت ماندن و تغییر نکردن، مخالف همه ی قوانین طبیعت است

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *