نحوه مطالعه درس (رتبه ساز ) عربی درکنکور ۹۷ -۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

نحوه مطالعه درس (رتبه ساز ) عربی درکنکور ۹۷ 
واقعیت آن است که نحوه سوالات  عربی در کنکور سراسری در دو سه سال اخیر با سالهای قبل به طور مشخصی تغییر و تحول یافته است. کافی است نگاهی به بودجه بندی سوالات در چها سال اخیر بیاندازیم:

به وضوح مشاهده می کنید که به مرور زمان ، تعداد سوالات ترجمه و تعریب وتجزیه وتحلیل و درک مطلب افزایش یافته است پلی میان مفاهیم تشریحی و کاربردهای تستی عربی از درسهایی است که بسیاری از دانش آموزان با آن مشکل دارند، اکثر آنها می گویند: ما مشکلی در فهمیدن دستور زبان عربی نداریم به اصطالح درس را به صورت تشریحی خوب یاد می گیریم ولی نمی دانیم چرا هرچه خوب درس می خوانیم نمی توانیم خوب تست بزنیم. واقعا مشکل کجاست و چگونه حل می شود؟ آیا مشکل با داشتن یک جزوه مناسب تشریحی حل می شود و یا حجم باالی کار تستی می تواند راه حل مناسب باشد؟
واقعیت آن است که ما جزوات تشریحی خوب کم نداریم. تست زدن بی برنامه و بی هدف نیز مشکل را حل نمی کند بلکه مشکل اصلی این است که دانش آموز نمی داند چگونه باید میان مفاهیم ذهنی خود و آنچه بطور تشریحی آموخته است با کاربردهای تستی آن پیوند برقرار کند.  در واقع اشکال اصلی عدم ایجاد پل ارتباطی میان مباحث تشریحی و کاربردهای تستی است

دی وی دی های آموزشی عربی جامع کنکور از تدریس فوق العاده استاد واعظی  که در آن با استفاده از شهودی سازی و انیمیشن سازی و الگو سازی با استفاده از نیم کره راست مغز کمک گرفته شده است و از این رو در کمترین زمان بیشترین و موثر ترین مطالب با ماندگاری بالا در ذهن دانش آموز براورده میشود و میتواند درصد بالایی از تست ها را بزند . با خرید فیلم های آموزشی عربی جامع کنکور میتوانید عربی خود را تضمین کنید و این درس را بالای ۸۰ درصد بزنید و از سوی دیگر از پشتیبانی محصولات و ارائه مشاوره توسط اساتید و رتبه های برتر کنکور سال های اخیر نیز بهره مند شوید و بتوانید بهترین مشاوره را از ما دریافت کنید و با استفاده از برنامه ریزی برای دروس دیگر همچون زبان خارجه و … موفق به زدن تست های هر بخش در کمترین زمان در کنکور شوید. این پکیج شامل ترجمه و تعریب عربی کنکور و قواعد عربی کنکور و تمامی مباحث مورد نیاز برای زدن تست های کنکور است .

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *