نحوه مطالعه دین و زندگی برای کنکور موسسه حرف اخر ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

نحوه مطالعه دین و زندگی برای کنکور موسسه حرف اخر

درس دینی و زندگی در کنکورهای اخیر به سمت تست‌های مفهومی‌تر رفته و دیگر از تست‌های حفظی خبری نیست.
بیشتر تست‌های طرح‌شده در کنکورهای اخیر درس دین و زندگی، مفهومی و ترکیبی از کل مباحث دین و زندگی است یعنی همان سه کتاب دبیرستان.

با نگاهی به کنکور سال ۸۸ تا الآن طراحان گرامی، تست‌های دین و زندگی را  مفهومی و با درجه سختی بالاتری طرح کردند لذا برای کسب درصد بالا در این درس و در کنکور ۹۷ شما باید هم سو بادید طراح تست‌های دین و زندگی، مطالعه داشته باشید و شیوه مطالعه دین و زندگی را تغییر و حرفه‌ای این درس را بخوانید.اگر نگاهی به تست‌های دین و زندگی کنکور های اخیر  بیندازید می‌بینید که تقریباً ۷۰ درصد تست‌ها از مبحث آیات و روایات طرح‌شده‌اند که باید توجه و دقت بیشتری در مطالعه این مبحث داشته باشید.

طراح در تست‌های مبحث آیات معمولاً ابتدا یا انتهای آیه را برمی‌دارد که داوطلب باید برای پاسخگویی به این تست ها، کل آیه را بیاد آورد و متنی که مربوط به آیه مورد تست است نیز بداند.سخت‌ترین تیپ تست از آیات می‌تواند طرح تستی از ۳ کتاب دین و زندگی باشد که هر گزینه از یک کتاب آمده و متفاوت است.

دین و زندگی جامع کنکورمتشکل از:

زندگی جامع کنکور متشکل از مجموعه دی وی دی های دین و زندگی سال دوم و دین و زندگی سال سوم و دین و زندگی سال چهارم است که با استفاده از این مجموعه که تدریس استاد یوسفیان پور است میتوانید از شر پیچیدگی این درس و شباهت سوالات و مرتکب شدن اشتباه در هنگام تست زنی خلاص شوید و با استفاده از خرید دی وی دی های آموزشی دین و زندگی جامع کنکور درصد ایده آل و مورد نظر خود را از این درس بزنید , دیگر نگران نباشید که در درس دین و زندگی بدلیل شباهت آیه ها و سوالات و مفهوم آنها دچار اشتباه شوید زیرا تدریس استاد یوسفیان پور در درس دین و زندگی یکی از بهترین تدریس ها است و با استفاده از ان میتوانید تمامی تست ها را درست حل کنید .

با خرید فیلم های آموزشی دین و زندگی جامع کنکور میتوانید با پرداخت هزینه کم در کمترین زمان ممکن بیشترین و مورد نیاز ترین مطالب برای درست زدن تست ها را فرا بگیرید و بتوانید در پاسخگویی به تست های دین و زندگی کنکور موفق باشید . در این دی وی دی ها با استفاده از روش هایی همچون ارائه روش الگو سازی میتوانید تست ها را درست بزنید . مجموعه دین و زندگی جامع کنکور متشکل شده است از دین و زندگی سال های دوم و سوم و چهارم که با خرید این پک میتوانید به سه پک دسترسی داشته باشید . علاوه بر این با خرید دی وی دی های دین و زندگی جامع میتوانید از مشاوره اساتید تراز اول کشور و رتبه های برتر کنکور سال های اخیر بهره مند شوید .

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *