نحوه مطالعه صحیح دروس کنکور ۹۸- ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

 نحوه مطالعه صحیح دروس کنکور ۹۸

شاید به کررات شنیده اید که کنکوری خواندن با خواندن برای مدرسه و امتحانات آن متفاوت هست. دیگر قرار نیست شما برای یک امتحان تشریحی که اکثر سوالات آن حفظی هستند ، با چنین سبکی مطالعه داشته باشید. شما از الان بایستی برای کنکوری مطالعه داشته باشید که قرار است در ۴ساعت به بیش از ۲۰۰تست مفهومی از مباحث مختلف پاسخ بدهید. پس باید شیوه های مطالعه خودتان را برای کنکور۹۸ ، به شیوه های مطالعه ی کنکوری تغییر دهید.

انتخاب یک مشاوره حرفه ای و صبور

دوستان عزیزم شما فقط یک بار کنکور می دهید و این یک بار تعیین می کند الباقی عمر خود را به چه صورت خواهید گذراند.

شما فقط یک بار کنکور می دهید، پس نباید برای برنامه ریزی کنکور خود ریسک کنید.

به عنوان مثال، مسلما شما تجربه ی کافی برای برنامه ریزی اصولی و صحیح را ندارید. و اگر هم بخواهید برنامه ی خوبی برای خودتان تنظیم کنید، به مدت زمان نسبتا زیادی نیاز دارید. و اینکه خیلی از فاکتورهای یک برنامه ی اصولی و کاربردی را نمیدانید و در صورت بروز کوچک ترین اشکال و عدم هماهنگی ، برنامه ی شما به کلی بهم میریزد و شما مجبور می شوید مجددا وقت بگذارید و برنامه ریزی کنید. این مشکل  بار ها و بارها اتفاق می افتد و در طول سال کنکور، شما مدت زمان زیادی را صرفا جهت برنامه مطالعاتی میگذارید. جدای از اینکه چقدر بتوانید آن را اجرا کنید و اینکه اگر نتوانسته باشید به هر دلیلی برنامه را اجرا کنید، آن وقت بایستی چه کنید . مجددا برنامه ریزی کنید یا …؟!!!

نداشتن یک برنامه ی جامع، باعث سردرگمی و اضطراب شده و همینطور باعث کاهش کیفیت مطالعه تان و کاهش اعتماد به نفس و انگیزه میشود.

حضور یک مشاور در کنار شما سبب می شود تمام دغدغه هایتان برطرف شود و خیالتان راحت باشد که تلاش و زحمت شما در مسیر صحیح و درستی  است.

سبک مطالعه و برنامه ریزی در سال کنکور ریزه کاری های زیادی دارد و آگاهی از آن ها تعیین می کند که شما به چه رتبه ای در کنکور دست خواهید یافت.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *