نمونه تدریس استاد شیروانی مبحث آرایش الکترونی

همانطور که قول داده بودیم در این قسمت نمونه تدریس استاد شیروانی مبحث آرایش الکترونی رو برای شما دانش آموزان عزیز آوردیم تا با دیدن این نمونه تدریس به راحتی به سوالات این قسمت بتونید جواب درست بدهید، استاد شیروانی که کل مسائل شیمی رو که حدود ۴۰ درصد کنکور رو شامل می شود در ۲۵ ساعت تدریس کرده است شما عزیزان برای دیدن کامل مباحث شیمی با خریداری دی وی دی های شیمی جامع استاد شیروانی که در موسسه حرف آخر تهیه و ضبط شده است میتوانید تهیه کنید و استفاده کنید و شیمی خود رو برای درصدهایی در حد رشته های پزشکی دندان و مهندسی ببندید.

اهمیت شیمی در کنکور

اگر واقعا دنبال رشته تاب در دانشگاه تاب هستید باید درس شیمی را فوق العاده بزنید. در کنکور چند سال اخیر درس شیمی دانش آموزان را کاملا غافلگیر کرده است  طوری که همه معادلات بچه هارا به هم زده است. درس شیمی دارای ضریب ۲ و برای بعضی رشته ها دارای ضریب ۳ می باشد اگر واقعا به فکر درصد بالا در کمترین تایم ممکن هستید باید روش قدیمی را فراموش و سراغ ایده ها و الگوهای نو باشید.

اما در رابطه با مشکل دانش آموزان مبنی بر سردرگم شدن در برابر سوال باید گفت که دوران حفظ کردن فرمول ها برای هر تست تمام شده است زیرا در فیلم های آموزشی موسسه حرف آخر و درس شیمی که با تدریس استاد شیروانی انجام میشود این مشکل حل شده است , استاد در دی وی دی های آموزشی شیمی جامع کنکور بجای استفاده از فرمول و تکنیک از الگوسازی و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز اقدام به آموزش مطالب کرده اند و با خرید دی وی دی های آموزشی شیمی جامع کنکور میتوانید تفاوت تدریس های معمولی را با تدریس فوق العاده استاد را دریابید .

منبع : موسسه حرف آخر مرجع ارائه محصولات کنکوری درس شیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *