نمونه تدریس استاد یوسفیانپور مبحث زکات

همان طور که قول داده بودیم نمونه تدریس استاد یوسفیانپور رو در این قسمت از مبحث زکات برای شما عزیزان آوردیم در قسمت های قبلی نمونه تدریس های مختلف از خمس و قضا و قدر رو هم براتون آورده بودیم و در آینده نیز نمونه تدریس های دیگری رو نیز برای شما می آوریم تا کامل با تدریس های استاد یوسفیانپور آشنا بشوید.

حتما حتما درس دین و زندگی رو جدی بگیرید درسی که در بین دروس عمومی ضریب ۲ رو دارد و بعد از ادبیات با ارزش ترین درس عمومی می باشد درسی که اکثر دانش آموزان احساس می کنند به راحتی می تونن بالای ۵۰ رو داشته باشند در حالی که اصلا اینطور نیست و نباید دانش آموزان به درصد ۴۰ تا ۶۰ در این درس راضی باشند. چون باور کنید به راحتی با تدریس عالی و فوق العاده استاد یوسفیان پور میتونید به دینی صد امیدوار باشید و درس دینی رو در ۱۲ دقیقه در کنکور صد بزنید و از تایم اضافه برای دیگر درس های عمومی مثل عربی، زبان، و ادبیات استفاده بکنید.

در این نمونه تدریس استاد یوسفیانپور با استفاده از شهودی سازی و تصویر سازی مطالب ارتباط کامل بین آیات و متن کتاب درسی را بررسی میکند و برای شما عزیزان تشریح می کند و شما به راحتی می توانید به تست های این قسمت جواب کامل بدهید بدون اینکه مطلبی رو حفظ کنید.

شما میتوانید جهت مشاوره درباره این درس و دروس دیگر با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶ تماس حاصل فرموده یا از بخش تماس با ما از جزئیات و مشاوره بسته های اموزشی اطلاعات کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *