هدف از برنامه ریزی چیست؟۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

هدف از برنامه ریزی چیست؟

اولین و مهم‌ترین عامل در برنامه‌ریزی تعیین هدف است. اصلاً برنامه‌ریزی می‌کنیم تا به هدف خاصی که در ذهن داریم برسیم. این هدف به چند بخش تقسیم می‌شود که عبارت‌اند از:

هدف کوتاه‌مدت

هدف میان‌مدت

هدف بلندمدت

این‌ اهداف باید در راستای هم باشند؛ یعنی اهداف کوتاه‌مدت باید بخشی از اهداف میان‌مدت را تکمیل کنند و اهداف میان‌مدت باید کامل‌کننده‌ی اهداف بلندمدت باشند. به عبارت دیگر اهداف بلندمدت از چند هدف میان‌مدت تشکیل شده‌اند و اهداف میان‌مدت هم از چندین هدف کوتاه‌مدت شکل گرفته‌اند. این مسیر باید به صورت پله پله طی شود و اهداف کوتاه‌مدت مصداق همین پله‌ها هستند. همین الان یک کاغذ و قلم بردارید و با خط درشت هدف خود را بنویسید. به یاد داشته باشید که باید به گونه‌ای بنویسید که گویی همین الان به هدفتان دست پیدا کرده‌اید. باید بدانید که تنها دانستن هدف کافی نیست. نوشتن هدف بر روی کاغذ باعث می‌شود به مرور زمان این هدف در ضمیر ناخودآگاه شما پرورش یابد.

واما پکیج مشاوره وبرنامه  ریزی حرف آخر 

در كنار اين دفترچه ها اساتيد حرف آخر هريك دي وي دي&#۱۲۸۱۹۲;&#۱۲۸۱۹۱; توضيحات كامل جهت استفاده از برنامه چهارماهه را ارايه خواهند داد و باكس هاي مطالعاتي مختلف و جزئيات بودجه بندي هر مبحث و همچنين با توجه به شرايط هر دانش آموز مشخص ميكنن چه مقدار تست بزنن&#۱۲۸۰۷۶;&#۱۲۸۰۷۶;این برنامه درس های مختلف را به باکس های مطالعاتی تقسیم کرده است.داوطلبان کنکور۹۸ بامشاوره و برنامه ریزی موسسه حرف اخر میتوانند یک برنامه ریزی جامع وکاملا تخصصی با برای کنکور خود داشته باشند.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *