پارادوکس زیستی حرف آخر-۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

بخشی از معرفی و توضیحات این کتاب بی نظیر،شاهکار پارادوکس زیستی دپارتمان زیست شناسی حرف آخر :

در آموزش دیجیتال،حرف آخر به عنوان بنیانگذار تکنولوژی نوین آموزشی کشور شناخته می شود.ساخت دوهزار انیمیشن برای درس زیست شناسی سال دوم،سوم و پیش دانشگاهی مطابق با کنکور و مناسب با اصول مطالعه دانش آموز ایرانی کاری بس بزرگ بود که به دست توانمند دپارتمان زیست شناسی حرف آخر انجام شد.
یکی از افتخارات حرف آخر در زیست شناسی ارائه محصولات انیمیشنی مطابق با کنکور است اما یکی دیگر از افتخارات حرف آخر در زیست شناسی ایده های جدیدی است که ذهن طراحان تست را بررسی نموده و راه های سریع تست زنی در زیست شناسی را پدید آورده است.
سالها طول کشید تا ایده پارادوکس زیستی شکل گرفت و در اتاق فکر حرف آخر به مرحله اجرا و چاپ رسید و امروز در دستان شما قرار گرفته است.ایده ای که در کنکورهای اخیر حداقل ده سوال از پنجاه سوال زیست شناسی کنکور را به خود اختصاص داده است.
پارادوکس زیستی چیست ؟
اگر نگاهی عمیق و تحلیلی آماری به کنکورهای سراسری اخیر در درس زیست شناسی داشته باشید متوجه می شوید که طول گزینه ها افزایش یافته و معمولاً در گزینه ای که طولانی هست دو کلمه یا عبارت را می آورند که این دو همدیگر را رد می کنند و به این طریق می توان گفت این عبارت نادرست می شود.
برای مثال در کنکور سراسری ۹۵ طراح می گوید : تولید صفرا در کیسه صفرا
همه ما می دانیم تولید صفرا در کبد است پس تولید صفرا در کیسه صفرا یک پارادوکس زیستی است و از این بعد هر کجا که آن را دیدیم باید بدانیم نادرست است.برای اینکه به خوبی متوجه شوید ایده پارادوکس زیستی حرف آخر چقدر در کنکور کاربرد دارد در چند فصل برای شما سوالات کنکور را قرار داده ایم تا متوجه قدرت پارادوکس زیستی در تست زنی شوید.
مژده حرف آخر به همه ی دانش آموزان این است که برای اولین بار در کنکور ایران همه ی پارادوکس های کتابهای درسی را صفحه به صفحه برایتان آورده ایم.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *